PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Znów bardzo tanie bilety Ryanair – nawet za 1 zł! Czy to błąd w systemie?

Znów bardzo tanie bilety Ryanair – nawet za 1 zł! Czy to błąd w systemie?

Ryanair znów nas zaskoczył! Okazuje się, że można kupić bilet irlandzkiego przewoźnika za 1 zł, choć jeszcze nie tak dawno była mowa o obowiązującej wszystkich (niezależnie czy płacimy kartą debetową czy kredytową) opłacie administracyjnej w wysokości 28 zł. 

Dziś przeglądając system Ryanera możemy znaleźć loty za 1 zł i za kilka złotych, mimo że ceny w kalendarzu i podsumowaniu są diametralnie różne (widać to poniżej). Takie ceny dostępne są dla wszystkich – nie ważne, czy płacimy kartą MasterCard Prepaid, czy też nie. Jeśli jednak zapłaty dokonujemy kartą kredytową, musimy pamiętać o 2 % prowizji od wartości biletu za jeden odcinek (no ale 2% od kwoty 1 zł, czy kilka złotych to znów nie takie wielkie pieniądze !)

Za złotówkę lub kilka złotych można również kupić bilet np. z Modlina, Gdańska i Poznania do Oslo (Rygge), z Modlina do Budapesztu, Eindhoven czy Brukseli Charleroi.

Na portalu fly4free.pl umieszczona została informacja o przeprowadzeniu testowej rezerwacji, która się udała, a za bilet w dwie strony zapłacono 2 zł i 4 grosze

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!