Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Ryanair Znów bardzo tanie bilety Ryanair - nawet za 1 zł! Czy to błąd w systemie?

Znów bardzo tanie bilety Ryanair – nawet za 1 zł! Czy to błąd w systemie?

Autor: Ania Nowak | środa, 5.12.12 | 0 komentarzy

Ryanair znów nas zaskoczył! Okazuje się, że można kupić bilet irlandzkiego przewoźnika za 1 zł, choć jeszcze nie tak dawno była mowa o obowiązującej wszystkich (niezależnie czy płacimy kartą debetową czy kredytową) opłacie administracyjnej w wysokości 28 zł. 

Dziś przeglądając system Ryanera możemy znaleźć loty za 1 zł i za kilka złotych, mimo że ceny w kalendarzu i podsumowaniu są diametralnie różne (widać to poniżej). Takie ceny dostępne są dla wszystkich – nie ważne, czy płacimy kartą MasterCard Prepaid, czy też nie. Jeśli jednak zapłaty dokonujemy kartą kredytową, musimy pamiętać o 2 % prowizji od wartości biletu za jeden odcinek (no ale 2% od kwoty 1 zł, czy kilka złotych to znów nie takie wielkie pieniądze !)


Za złotówkę lub kilka złotych można również kupić bilet np. z Modlina, Gdańska i Poznania do Oslo (Rygge), z Modlina do Budapesztu, Eindhoven czy Brukseli Charleroi.

Na portalu fly4free.pl umieszczona została informacja o przeprowadzeniu testowej rezerwacji, która się udała, a za bilet w dwie strony zapłacono 2 zł i 4 grosze

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Ryanair - wpisany przez Ania Nowak , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach