Home Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Szalona Środa z Ryanair: Druga baza w Polsce i cztery nowe trasy. Zobaczcie gdzie

Szalona Środa z Ryanair: Druga baza w Polsce i cztery nowe trasy. Zobaczcie gdzie

Autor: Ania Nowak | środa, 12.12.12 | 0 komentarzy

Dzisiaj (12 grudnia 2012) odbyła się konferencja prasowa Ryanair, na której ogłoszono dwie (a właściwie trzy) dobre informacje.

Pierwsza, to taka, że Polska zyska kolejną bazę irlandzkiego przewoźnika i będzie to Kraków (pierwszą bazą Ryanair był Wrocław), a także uruchomione zostaną cztery nowe kierunki z Krakowa właśnie.


Począwszy od sezonu letniego 2013 roku z Balic będziemy mogli latać do Dortmundu, Goteborga, Manchesteru i Kos. Planowane jest również zwiększenie częstotliwości niektórych lotów (Rzym Ciampino, East Midlans, Oslo Rygge), a Birmingham i Cork, które miały być kierunkami zimowymi, zostaną również w letnim rozkładzie.

Ponadto  przewoźnik zapowiedział promocyjną sprzedaż biletów za 3 zł (w jedną stronę). Promocja obejmie połączenia styczniowe i lutowe, wystartuje dziś czyli 12 grudnia i będzie trwała do czwartku 13 grudnia (do północy). Bilety promocyjne wolne będą od opłaty transakcyjnej.

Jakie będą kolejne wieści związane z planami rozwojowymi przewoźnika w Polsce dowiemy się wkrótce. Przedstawicieli irlandzkiej linii lotniczej czekają jeszcze dwie konferencje w Warszawie i Wrocławiu. 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach