Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w LOT Długa majówka w Rosji za 350 zł! Albo jeszcze dalej... Za 1150 zł w Kirgistanie

Długa majówka w Rosji za 350 zł! Albo jeszcze dalej… Za 1150 zł w Kirgistanie

Autor: Wędrowne Motyle | czwartek, 27.12.12 | 0 komentarzy

 

Dobre ceny na loty do Rosji (Moskwy Szeremietieva i Sankt Petersburga Pulkova) w „Szalonej Promocji” LOT dostępne również na majówkę 2013!


Lecąc np. do Sankt Petersburga mamy możliwość podziwiania rosyjskiej dzikiej Karelii okolice Jeziora Onega i wpisaną na listę UNESCO Wyspę z klasztorem Kizhi Pogost.

Biorąc pod uwagę tanie doloty do dużych lotnisk rosyjskich możemy pokusić się nie tylko o odwiedzenie europejskiej części Rosji lecz dolot w rejon Azji Środkowej.

Linie Areofłot oferują nam lot w dwie strony do Biszkeku w Kirgistanie za 1150 zł. Co po złączeniu z wygodnymi przesiadkami i dolotem z Warszawy LOT daje nam kwotę 1500 zł. Nie jest to zła cena, biorą pod uwagę, że ceny na lot do Kirgistanu zaczynają się od 1600-1700 zł i zazwyczaj bez wylotu z Polski. Jest też możliwość lotu do Duszanbe w Tadżykistanie za 50 zł więcej, niż do Biszkeku. Również  z Moskwy w podobnych terminach

>>KLIK: Kup tani bilet do Kirgistanu z Moskwy

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w LOT - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: , , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach