Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w LOT LOT uruchamia nowe połączenie z Pekinem. Bilety od 1800 zł. To dużo czy mało?

LOT uruchamia nowe połączenie z Pekinem. Bilety od 1800 zł. To dużo czy mało?

Autor: Wędrowne Motyle | poniedziałek, 16.04.12 | 2 komentarzy
pekin swiatynia

cc/ flickr / marek.krzystkiewicz

Jak wiadomo od 29 maja Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nowe połączenie lotnicze ze stolicą Chin – Pekinem. Wprowadzając lot do Pekinu, Polski przewoźnik zrezygnował z trasy do Hanoi, która okazała się mało dochodowa. Było to zaskoczeniem, tym bardziej, że w Warszawie mieszka całkiem spora, 40-tysięczna mniejszość wietnamska.

Rejsy do Chin odbywać się będą trzy razy w tygodniu – we wtorki, w czwartki oraz w niedziele. Czas podróży będzie trwał około 9 godzin (wylot z Warszawy o 16.10 – lądowanie w Pekinie o 6.35 lokalnego czasu dnia następnego).
Wyloty z Pekinu będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 8.45 czasu lokalnego, by dotrzeć do Warszawy o 12.40


Najniższa cena biletu zawierającego podatki, opłaty oraz wszelkie dopłaty lotniskowe w dwie strony z Warszawy do Pekinu ma wynosić około 1800-1900 złotych.

LOT ostatnie połączenie do Pekinu zawiesił w czerwcu 2008 roku. wtedy jednak nie zadecydowały względy ekonomiczne, lecz problemy z dostarczenie nowych samolotów na linię przez producenta.

Czy Waszym zdaniem połączenie Warszawa-Pekin za taką cenę będzie sukcesem? Kiedy najlepiej wybrać się do Pekinu i na jak długo?

Enhanced by Zemanta

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 2

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. admin napisał(a):

    Tak to informacja z dzisiaj. Z pewnością atrakcyjna. Polskimbusem np.

  2. Quatar Airlines z budapesztu do pekinu i powrot do wiednia lata za 1200zl. a do tych europejskich miast albo tanio dolecimy (wizz do budapesztu) albo autobusem wrocimy (polskibus z wiednia)

O blogu w mediach