Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w LOT Nowe promocje w LOT. Tańsze bilety w ofercie NOWE FIRST MINUTE i "rozszerzona" Szalona Środa

Nowe promocje w LOT. Tańsze bilety w ofercie NOWE FIRST MINUTE i „rozszerzona” Szalona Środa

Autor: Ania Nowak | środa, 16.01.13 | 0 komentarzy

Dzisiaj czyli 16 stycznia 2013 roku Polskie Linie Lotnicze LOT przekazały informację prasową o nowej ofercie pod nazwą NOWE FIRST MINUTE (na miejsce dotychczasowej FIRST MINUTE, która zostanie zlikwidowana w marcu).


NOWE FIRST MINUTE jest propozycją skierowaną w szczególności do osób, które planują swoje podróże z wyprzedzeniem (najbardziej korzystne jest rezerwowanie biletów z co najmniej 3 miesięcznym wyprzedzeniem) przez co bilety na wybrany lot kupują w niższej cenie.
Wśród miast objętych promocyjną taryfą (dotyczy biletów od kwietnia do końca 2013 roku)  na początek LOT proponuje: Londyn, Kopenhagę, Rygę, Berlin, Dusseldorf i Wiedeń (z czasem liczba tych miast się zwiększy). Bilet do europejskich miast można kupić na stronie przewoźnika od 459 zł w obie strony, a jeśli ktoś ma chęć wybrać się nieco dalej to LOT oferuje w ramach NOWEJ FIRST MINUTE loty do Pekinu za około 2 019 złotych.

To jednak nie wszystko – znana nam wszystkim Szalona Środa, czyli cotygodniowa promocja, która daje możliwość zakupu biletów z nawet 50% zniżką zostanie w lutym 2013 roku nieco zmodyfikowana. Jak czytamy w komunikacie prasowym LOT – u:  Rozszerzenie koncepcji Szalonej Środy obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę – na razie więc bez większych szczegółów.

 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w LOT - wpisany przez Ania Nowak , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach