Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje lotów egzotyka Promocja w AirBaltic. A to oznacza... Uzbekistan za 1200 zł, Azerbejdżan za 975 zł oraz Gruzję za 730 zł

Promocja w AirBaltic. A to oznacza… Uzbekistan za 1200 zł, Azerbejdżan za 975 zł oraz Gruzję za 730 zł

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 20.01.13 | 0 komentarzy

taskientOstatnie dwa ni promocji w AirBaltic o nazwie „SuperStyczeń”. Ceny biletów na niektórych liniach są tańsze o 10-20%. Generalnie były już lepsze promocje łotewskich linii (np 2 mies. temu) ale na bezrybiu i rak ryba.

Ze względu na to, że najbardziej opłaca się to przy lotach z Rygi, promocja skierowana dla tych, którzy chcieliby tanio dojechać o Rygi liniami autobusowymi Simple Express lub będą przebywać w tym rejonie. Pod lupę wzięliśmy ceny late, ale głównie na przełomie sierpnia i września.


Najciekawsza wydaje się możliwość dolotu (z małym bagażem) do stolicy Uzbekistanu – Taszkientu za 1200 zł w dwie strony. Dobre ceny AirBaltic oferuje również na loty do Azerbejdżanu (Baku) za 975 zł oraz do Gruzji – to 730 zł w dwie strony.

Powiecie, że to tylko troszkę drożej jest z Lufthansą z Warszawy w ostatniej promocji. To prawda, ale promocja Lufthansy jest chyba już przetrzebiona, a tutaj – mnóstwo terminów. Na lipiec, na sierpień – i co najważniejsze – na najładniejszy miesiąc w Gruzji – wrzesień!

Możliwość dojazdu tanimi liniami z Warszawy do Rygi za około 100/150 zł w dwie strony

Poniżej przykładowe rezerwacje na około 2 tygodnie – koniec sierpnia + wrzesień – zobacz stronę promocji

airbaltic

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje lotów egzotyka - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach