Home Blog Branża turystyczna Ukłon Wizzair w stronę pasażerów? Darmowe członkostwo w Wizz Discount Club dla posiadaczy karty Citibanku

Ukłon Wizzair w stronę pasażerów? Darmowe członkostwo w Wizz Discount Club dla posiadaczy karty Citibanku

Autor: Ania Nowak | poniedziałek, 21.01.13 | 0 komentarzy

 

Wizzair


Już lada dzień, bo 23 stycznia 2013 roku zaczynają obowiązywać nowe zasady płatności w Wizz Air. Jak już pewnie wszyscy wiecie (było o tym „głośno”) Karta Citibank Wizz Air przestanie zwalniać z prowizji (płacąc nią przy zakupie biletu będziemy musieli dodać do jego ceny jeszcze 27 zł)

>> ZOBACZ TEŻ:  Karta Citibank Wizz Air nie będzie już zwalniać z prowizji

Węgierski przewoźnik postanowił jednak nieco załagodzić sytuację. Posiadacze karty Citibank Wizz Air otrzymają darmowe członkostwo w Wizz Discount Club, które daje nawet do 45 zł zniżki na każdym locie – warto więc nie pozbywać się karty!

Oto treść informacji podanej przez Wizzair:

Wizz Air ogłasza nowe korzyści dla polskich posiadaczy kart co-branded

Wizz Air ma przyjemność poinformować swoich polskich pasażerów, że nowi i dotychczasowi posiadacze kart kredytowych co-branded Citibank Polska otrzymają bezpłatnie roczne członkostwo w Wizz Discount Club. To bezpłatne członkostwo będzie przedłużane na kolejne jednoroczne okresy dopóki karta co-branded będzie pozostawać aktywna*.

Wizz Discount Club wiąże się z następującymi korzyściami:

– Gwarancja 45 zł rabatu na bilety lotnicze w cenie od 69 złotych (bez podatków i opłat rezerwacyjnych) na lot na pasażera;

– Rabat jest także dostępny dla grup znajomych i rodzin obejmujących do 9 pasażerów podróżujących wspólnie z członkiem Wizz Discount Club;

– Członkowie Wizz Discount Club dowiadują się o ofertach specjalnych przed innymi pasażerami;

Wizz Air spodziewa się, że członkostwo w Wizz Discount Club zostanie aktywowane na rachunkach Wizz polskich posiadaczy kart co-branded po modyfikacji systemu 23 stycznia 2013. Jednocześnie dla posiadaczy kart Wizz Air Citi zostanie wprowadzona opłata rezerwacyjna w wysokości 27 zł na pasażera na lot, czyli niższa niż opłata rezerwacyjna dla innych pasażerów. Wszyscy posiadacze kart co-branded będą w dalszym ciągu otrzymywać od 2% do 4% wartości wszystkich zakupów dokonanych przy użyciu karty, do wykorzystania przy zakupie biletów na wizzair.com.

* Posiadacze kart nie muszą składać wniosku o członkostwo w Wizz Discount Club. Członkostwo będzie dostępne w na rachunku Wizz posiadacza karty.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach