Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje lotów egzotyka Walentynkowy konkurs Qatar Airways. Malediwy dla dwojga czekają!

Walentynkowy konkurs Qatar Airways. Malediwy dla dwojga czekają!

Autor: Ania Nowak | środa, 6.02.13 | 1 komentarzy


Qatar Airways, który ostatnio zaskoczył nas świetną promocją (tanie loty do wielu miast Azji) proponuje ciekawy konkurs Walentynkowy. Nagroda główna to pakiety walentynkowe na Malediwach (poza tym są jeszcze dwie dodatkowe nagrody)

Międzynarodowy konkurs To Maldives with Love potrwa do 13 lutego, więc jest jeszcze trochę czasu. Konkurs jest dostępny na portalach społecznościowych przewoźnika (facebook.com/qatarairways, twitter.com/qatarairways). Informacje o nim możemy znaleźć także na specjalnie przygotowanej stronie internetowej (Qatarairways.com/maldiveswithlove).


malediwy

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się online w formularzu (wypełniając trzy pola – imię, nazwisko, adres). Jak już zostało wspomniane Qatar Airways przygotował aż trzy nagrody, a nagroda główna to dwa bilety przewoźnika w Klasie Biznes (z dowolnego miejsca na jego mapie połączeń) do Male, z przesiadką w Doha. Nie należy się również przejmować zakwaterowaniem – zwycięzca otrzyma również nocleg w Hotelu w Doha oraz trzy noclegi w Retreat Malediwy, wraz z transferem  z Male.

Jeśli jesteście zainteresowani konkursem, wejdźcie na dedykowaną stronę przewoźnika, by dowiedzieć się więcej.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje lotów egzotyka - wpisany przez Ania Nowak , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Mateusz napisał(a):

    Poszło, dzięki za info. 🙂

O blogu w mediach