Home Blog Lotnictwo Ryanair - część lotów z Warszawy zawieszona w marcu. Poza tym szykuje się promocja! [AKTUALIZACJA]

Ryanair – część lotów z Warszawy zawieszona w marcu. Poza tym szykuje się promocja! [AKTUALIZACJA]

Autor: Ania Nowak | czwartek, 7.02.13 | 3 komentarzy

samoloty ryanairRyanair ogłosił dzisiaj dwie informacje – jedną złą, drugą znacznie lepszą! Zacznijmy więc od złej. Irlandzki przewoźnik zadecydował o tym, żeby zawiesić niektóre loty z lotniska Chopina w Warszawie (a także podjął decyzję o ograniczeniu częstotliwości kilku lotów).

Być może decyzja ta została podjęta na skutek wyższych opłat na lotnisku Chopina w porównaniu do nieczynnego wciąż Modlina.


Okazuje się, że w marcu nie będziemy mogli wylecieć z Warszawy do Brukseli Charleroi, a także w okresie między 2 a 14 marca 2013 roku – do Mediolanu Bergamo.

Ograniczona została również częstotliwość lotów do Londynu Stansted do dwóch dziennie, w systemie nie możemy też znaleźć żadnego lotu kwietniowego z Warszawy.

A teraz dobra wiadomość! Podróżujący dziś po Polsce szef Ryanair – Michael O’Leary ogłosił, że od jutra (8 lutego 2013 roku) rozpocznie się sprzedaż biletów w cenach od 29 zł w jedną stronę na loty po całej Europie w marcu i kwietniu.

AKTUALIZAJCA:  wymienione wyżej połączenia nie zostały skasowane – okazało się, że brak możliwości rezerwacji marcowych i  kwietniowych lotów z Warszawy związany jest z problemami technicznymi systemu rezerwacyjnego Ryanair! 8 lutego wszystko ma wrócić do normy!

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 3

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Ania napisał(a):

    No super – biletów w kwietniu tam gdzie chcę lecieć nie ma nadal, a ceny do rzymu poszly w górę 1.5 x O_o

  2. aa napisał(a):

    oj, oj poczytajcie dokładniej co ryan ogłosił w kwestii tego rzekomego ograniczenia lotów z Wawy.

O blogu w mediach