Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Pomysł na trip! Gruzja, Turcja, Bułgaria za 400zł

Pomysł na trip! Gruzja, Turcja, Bułgaria za 400zł

Autor: Wędrowne Motyle | czwartek, 28.03.13 | 0 komentarzy
sumela klasztor

Klasztor Sumela fot. Ran Yaniv Hartstein / flickr.com / CC

Cześć Wędrowne Motyle! Jednym z naszym pomysłów na podróż jest pętelka dookoła Morza Czarnego. Wbrew pozorom nie jest to takie banalne. Sporo się trzeba natrudzić np. żeby z Krymu dostać się do Gruzji. Ale to zupełnie inna historia. My proponujemy Wam krótki trip śladami Jazona i Wyprawy Argonautów po Złote Runo (Kutaisi utożsamiane jest z dawną mitologiczną Kolchidą), Królestwa Pontu i generalnie południowych brzegów Morza Czarnego. Możecie taką wyprawą odbyć lądem albo pomóc sobie samolotem z Trabzonu do Stambułu albo z Hopy do Stambułu za 165 zł.

Lecimy z Katowic do Gruzji w dobrej (choć pojawiały się jeszcze lepsze) cenie 134 zł (konto WDC) i wracamy w niezłej (83 zł) z Burgas, do którego kursują co godzinę autobusu ze Stambułu (czas przejazdu 4h). Całość (Loty Wizzair + Pegasus) mieści się w kwocie 400zł (plus opłaty, np za przelew 18zł za bilet i w zależności od pomysłu – autobusy kursowe.


Katowice – Kutaisi – Batumi – Trabzon – Stambuł – Burgas – Katowice

Co można zobaczyć po drodze: Perłę Morza Czarnego – kurort Batumi, imponujący, prawie 4000 metrowy masyw górski Kackar Daglari, Trabzon, czarnomorską metropolię pamiętający czasy Królestwa Pontu czy położony blisko wiszący na skałach Klasztor Sumela

lotybulgaria


Pokaż Morze Czarne na większej mapie

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Wizzair - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach