Home PROMOCJE Promocje tanich lotów SAS uruchamia loty Katowice Pyrzowice - Kopenhaga od 23 marca!

SAS uruchamia loty Katowice Pyrzowice – Kopenhaga od 23 marca!

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 18.02.12 | 0 komentarzy

W poniedziałek 26 marca 2012 roku skandynawskie linie lotnicze SAS rejsem na trasie Kopenhaga – Katowice – Kopenhaga zainaugurują swoją obecność na pyrzowickim lotnisku. Loty do stolicy Danii realizowane będą cztery razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki samolotami Bombardier CRJ 200 (50 miejsc) lub 900 (88 miejsc).


Wraz z początkiem letniego rozkładu lotów, Skandynawskie Linie Lotnicze SAS uruchamiają nowe połączenie na trasie Katowice – Kopenhaga.
Ceny biletów od 359zł w jedną stronę (cena zawiera podatki oraz opłatę za rezerwacją na stronie flysas.pl w wysokości 40zł).

ROZKŁAD LOTÓW
Rejsy na nowej trasie wystartują 26 marca 2012 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Połączenie będzie obsługiwane przez samoloty CRJ200 lub CRJ900 NextGen. Wyloty z Katowic o 14.15, przyloty do Kopenhagi o 15.45. Rejsy z kopenhagi do Katowic odlatywac beda o 12.10, przylot do Katowic o 13.40

Samoloty SAS wylatujące z Katowic będą lądować w kopenhaskim porcie lotniczym Kastrup –  główny hub linii SAS (co oznacza liczne możliwości przesiadek na inne rejsy). Lotnisko Kastrup w Kopenhadze jest jednocześnie jednym z najbardziej lubianych przez pasażerów i przyjaznych lotnisk: łatwym do przesiadki, kameralnym, określanym jako „ciche”, wielokrotnie nagradzanym.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach