PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Fajne groupony! Loty LOTem za 209zł lub zniżka 71zł w tripsta

Fajne groupony! Loty LOTem za 209zł lub zniżka 71zł w tripsta

Pojawił się ciekawy Groupon, który umożliwia zakup biletów w dwie strony z Warszawy do Amsterdamu, Barcelony, Berlina, Budapesztu, Frankfurtu, Hamburga, Mediolanu, Paryża, Pragi i Zurychu. Nie znamy jeszcze tej firmy (airfasttickets), ale jeśli wszystko pójdzie ok – wydaje się to ofertą godną rozważenia (już nie „świetną”, bo lepsza jest chyba niżej).

Dodatkowe opłaty i podatki nie są zawarte w cenie grouponu i muszą być uregulowane podczas rezerwacji.

>> Zobacz promocję

grupon

AKTUALIZACJA: No i wspomniany drugi groupon – również lotniczy – pojawił się dzisiaj. Za 29zł można kupić kupon zniżkowy na bilety w tripsta.pl o wartości 100zł. To oznacza, że oszczędzimy 71 zł. Opłaca się to bardzo właśnie również przy kupnie biletów LOT. Na locie dla 2 osób oszczędzimy więc 142zł – będzie kasa np. na jeden lub dwa noclegi w jakimś miejscu 🙂

>> pobierz kupon zniżkowy tripsta.pl

tripstakupon

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!