Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Szkocja: Weekend nad Loch Ness lub pod Ben Nevis za 108 zł

Szkocja: Weekend nad Loch Ness lub pod Ben Nevis za 108 zł

Autor: Wędrowne Motyle | czwartek, 27.06.13 | 0 komentarzy

Glenfinnan szkocja wiaduktPaździernik jest w szkocji już chłodny, ale jeszcze kolorowy i jesienny. Ten mroczny klimat – rodem z filmów o Harrym Potterze może niektórym się podobać. Dosyć tanio polecimy do Glasgow z Warszawy w październiku listopadzie. Dodatkowo za zaledwie 1 funta (lub 6 funtów) dojedziemy z Glasgow do Iverness niedaleko jeziora Loch Ness przez piękną krainę Highlands.

Poniżej pokazujemy Wam dwa terminy okołoweekendowe. W październiku dla członków WDC z bagażem podręcznym polecicie za 138 zł a w listopadzie nawet za 108 zł.
W cenie 6 funtów dojedziecie 6 października liniami autobusowymi City. Sprawdziliśmy jednak i jest sporo biletów za 1 funta w liniach Megabuss. Akurat 6 października jest ostatnim oferowanym dniem sprzedaży na razie. Niebawem dorzucą.


Powrót do Glasgow możecie zaplanować tą samą drogą albo przez Fort William, u wylotu bajecznej doliny Gllencoe i u podnóży najwyższej góry Wielkiej Brytanii – Ben Nevis.  Godzinę drogi na zachód natomiast znajduje się słynny i piękny wiadukt kolejowy Glenfinnan. Kojarzycie go zapewne z filmów o Harrym Potterze

szkocjaloty

 

mapa szkocji szkocja

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach