PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Troszkę inaczej: Wypad do Toskanii czy wyskok do Ligurii?

Troszkę inaczej: Wypad do Toskanii czy wyskok do Ligurii?

Toskaniaczyliguria
Dziś trochę kreatywnie. Nie będzie standardowej wyłapanej przez nas promocji, nie będzie przepisy ani eurotripu. Dzisiaj coś z cyklu „świadomego podróżowania”. Wiemy jakie są odległości, wiemy o cenach pomiędzy miastami, ale specjalnie oferujemy Wam dwie małe objazdówki takie okołoweekendowe. Każda ma jakiś sens

Ryanair nas wszystkich trochę wkurza, bo tylko raz w tym sezonie wrzucił ceny do Pizy niższe niż 200 zł w dwie strony. Trudno, na razie nie odwiedzimy rodzinki.
Pierwsza propozycja: W związku z czym proponujemy, że warto przylecieć do Pizy i wrócić z Bolonii, dzięki czemu mamy szansę na krótkie poznanie Toskanii. Będzie czas na Pizę, Lukkę, z pewnością Pistoię i Florencję. W dniu powrotu można zobaczyć Bolonię. Ceny biletów na przejazdy pomiędzy tymi miastami w tych dniach nie powinny przekroczyć 20 euro.

Zobacz również: » 5 najpiękniejszych miejsc Lukki » Darmowe zwiedzanie Florencji

Lukka Toskania

Druga propozycja dotyczy powrotu z Pizy i przyjazdu do niej od strony północno-zachodniej. Ale to jest piękna strona. Przylecicie do Bergamo, skąd od razu proponujemy za 5 Eur dojechać do Mediolanu (tym razem). Oprócz Mediolanu zwiedzić można też Genuę (godzina drogi pociągiem), tutaj zaczyna się wybrzeże Liguryjskie i jedna z najpiękniej położonych linii kolejowych. Nakręciliśmy tu krótki filmik.
Po drodze mistrzowsko położone piękne miasteczka: Portofino, Sestri Levante, Cinque Terre, gdzie możecie – a nawet powinniście się na chwilę choćby zatrzymać. Tutaj również, jak wynika z naszych doświadczeń powinno Wam wystarczyć 20 euro na pociągi.

Zobacz również: Co warto zobaczyć w Pizie i Zachodniej Toskanii?

Cinque Terre Manarola

Opcja Toskańska to a opcja Liguryjska to.To którą opcję byście wybrali?

Opcja Toskańska:

toskania1

Opcja Liguryjska:

liguria1

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!