Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Nietypowo. Bergamo + piękna Werona z Polski za 146 zł

Nietypowo. Bergamo + piękna Werona z Polski za 146 zł

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 21.07.13 | 0 komentarzy

Często proponujemy Wam różne „kombinowane” loty i wycieczki do Włoch. Na dwa dni, kilka dni, tydzień. Dziś z wykorzystaniem tanich lotów i włoskiej kolei proponujemy Wam wypad na 4 dni do Werony. Miasta  Romea i Julii z wygodnym dojazdem w ciągu dwóch godzin z Bergamo.

verona włochyfot. dymitri b / flickr.com


W bardzo dobrej cenie polecimy tu w środku października z Katowic (68 zł w dwie strony) i z Gdańska (88 zł) z plecakiem podręcznym (Ceny członkostwa WDC). Potem przesiadamy się na pociąg do Werony Porta Nuova. Biletów na pociągi inne niż Frecia nie można kupić online z tak dużym wyprzedzeniem, ale już teraz sprawdziliśmy, że w tych dniach dokładnie będzie Was to kosztować od 18,5 euro w dwie strony. Czyli ok 78 zł.

Ważne: Warto jednak nabyć bilet na 7 dni przed przylotem, gdyż jeśli chcecie od razu na noc pojechać do Werony (w przypadku przylotu z Katowic) macie niecałą godzinę na dostanie się na dworzec kolejowy (bus lotniskowy tu podjeżdża w około 20 minut). Ewentualnie warto jeden dzień poświęcić na Bergamo i następnego dnia pojechać do Werony. W przypadku przylotu z Gdańska nie powinno być problemów – jest spory zapas czasowy.

beramo

 

pociagi3

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Wizzair - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach