Home Blog Wyniki konkursu: Oto zdjęcie, które moglibyśmy opowiedzieć dzieciakom na dobranoc

Wyniki konkursu: Oto zdjęcie, które moglibyśmy opowiedzieć dzieciakom na dobranoc

Autor: Wędrowne Motyle | poniedziałek, 29.07.13 | 1 komentarzy

Kończy się konkurs na nietuzinkowe zdjęcie z wakacji. Wybór był trudny, naszym zdaniem pojawiło się przynajmniej 100 zdjęć dobrych, przynajmniej 50 zdjęć bardzo dobrych i przynajmniej 10 zdjęć świetnych. No, ale konkurs to konkurs…

Byliśmy jurorami w konkursie portalu kodyrabatowe.pl, gdzie główną nagrodą była wycieczka do Turcji. Hotel 5*, Riwiera, totalny chillout. Jeśli się nie udało wygrać konkursu, zapoznajcie się z ofertami atrakcyjnych wycieczek student.travel


No wić tak… Najpierw pozostało 100 zdjęć, potem zachowało się 50, po chwili finałowe 10. Wzięliśmy kartki i oceniliśmy każde ze zdjęć. Za kadr, za kolory, za miejsce, za historię, którą to zdjęcie opowiada i za „to coś”.

– Nie patrz mi na kartkę! To Ty mi nie patrz!. Ok, podliczamy

Wynik okazał się zaskakujący, bo z 2000 zdjęć w konkursie, okazało się, że w finale był remis. Ale wygrać może tylko jedno. Więc zamiast losować zwróciliśmy się o sugestie naszych największych fanów. W ostateczności, po konsultacji z Radą Zielonego Motyla zadecydowaliśmy, że zdjęciem numer jeden zostaje ta fotografia:

plazaplazaplaza

Za miejsce, za kontekst, za kadr i głównie za historię i „to coś”. To zdjęcie chętnie rozłożylibyśmy na czynniki pierwsze i „opowiemy” przed snem. Na kilka różnych sposobów. Bo sporo się tu dzieje, przyznacie rację?

Gratulujemy! Autor zdjęcia pojedzie do Turcji

 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Blog - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Ania napisał(a):

    Świetna historia 🙂

O blogu w mediach