Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Bułgarska Riwiera + weekend w Budapeszcie za 315 zł

Bułgarska Riwiera + weekend w Budapeszcie za 315 zł

Autor: Wędrowne Motyle | wtorek, 30.07.13 | 0 komentarzy

nesseber grobla

Koniec rozkładu to dobry kąsek dla podróżników. Niestety tylko w jedną stronę. Tak ejst też z lotami do Burgas w Bułgarii z Katowic. Można polecieć z plecakiem podręcznym za 59 zł, ale jak wrócić? No jak to jak? My już wykombinowaliśmy


Lecimy z Katowic do Bourgas za 54 zł, potem możemy odwiedzić: Sozopol, Neseber, Pomorje, Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Bałczik i wrócić z Warny do Budapesztu, skąd autobusem Orangeways wrócimy do Krakowa za około 86 zł.

Dzięki temu jesteście w stanie zrobić sobie szalone i tanie wakacje na bułgarskich wybrzeżu i w drodze powrotne zahaczyć 2 dni o Budapeszt.

POLECAMY RÓWNIEŻ: » Zwiedzanie Burgas w 3 dni » Zwiedzanie Nesseberu, czyli Bułgarska Rawenna » Największe atrakcje bułgarskiego wybrzeża [+MAPA]

Ważne: Kwoty biletów Wizzair z plecakiem podręcznym i członkostwie w WDC. Do kwoty lotów trzeba doliczyć autobusy (Burgas – Warna – co godzinę, tanio) oraz noclegi. Albo te „od miasta do miasta”, albo te w jednym z kurortów – Słonecznym Brzegu lub Złotych Piaskach.

bulgariawegry


Pokaż bulgaria na większej mapie

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Wizzair - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach