Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Budapeszt na weekend. Lot + Hotel (Ibis, Mercure) za 165zł

Budapeszt na weekend. Lot + Hotel (Ibis, Mercure) za 165zł

Autor: Wędrowne Motyle | środa, 21.08.13 | 2 komentarzy

Okazja! Trwa błyskawiczna wyprzedaż hoteli z grupy Accor (m.in Ibis, Mercure, orbis, Novotel…). Noclegi np. w Europie Środkowej są 40% tańsze.

Poszukaliśmy, czy znów z tej okazji można upolować nocleg w hotelu za około 100 zł. I udało się! W Budapeszcie nawet za mniej.


budapeszt noc

Tym samym proponujemy Wam weekend w Budapeszcie. Wylot w piątek, powrót w niedzielę z noclegiem z hotelu Ibis w samym centrum, albo bardzo komfortowym noclegiem w hotelach Mercure. Też w centrum. ibis nawet za 97 zł za pokój 2-osobowy a Mercure za 115 zł za pokój 2-osobowy.
Loty w terminie 15-17 listopada z Warszawy o wydatek 68 zł. Oznacza to, ze trzydniowy wypad do Budapesztu z takim hotelem będzie kosztował Was nawet 165 zł za osobę!

W jaki sposób uzyskać takie ceny i płacić nawet 40% mniej za noclegi? wystarczy tylko bezpłatnie się zarejestrować w Le Club Accor i otrzymać specjalny numer członkowski (który jest w sumie takim kodem rabatowym) » klik

budapesztaccor

 

wizbudas

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 2

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Angelika Żmudzińska napisał(a):

    a co wpisujecie w pole „kod rabatowy”? Bo ja po zarejestrowaniu mam ceny w Budapeszcie na 26.09 ponad 160zl za osobe ;/

    • michau napisał(a):

      To nie to pole! To pole „Numer lojalnościowy/karty” Przy wyszukiwaniu noclegów z użyciem tego numeru, widzimy niższe ceny. Informuje nas o tym specjalna różowa ikonka „40%”

O blogu w mediach