Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Weekend w Brukseli (pt-nd) z Wizzair za 88 i 128 zł jesienią

Weekend w Brukseli (pt-nd) z Wizzair za 88 i 128 zł jesienią

Autor: Wędrowne Motyle | piątek, 23.08.13 | 3 komentarzy

Świetna cena na lot weekendowy do Brukseli i idealne wręcz ustawienie godzin. Wylatujemy w piątek po pracy a wracamy w niedzielę wieczorem (dzięki czemu nie bierzemy urlopu) albo w poniedziałek wieczorem (1 dzień urlopu). I do tego na początku października, gdy miasto skąpane jest w kolorowych odcieniach jesieni.

zaMEK KRÓLEWSKI bRUKSELA


Dzięki lotom Wizzair z Warszawy polecimy w podanym terminie 4-6 października za 128 zł albo 4-7 października za 88 zł. Cena dla członków WDC oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym. Dla osób, które nie są członkami cena droższa o ok 120-150 zł.

Na miejscu można zabukować tani hotel lub hostel, korzystając z naszej porównywarki noclegów, albo z promocji -40% Accor.

weekendbruksela

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Wizzair, Uncategorized - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 3

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Anna Ładuniuk napisał(a):

    Podpowiedź: Z Charleroi trzeba jeszcze jakoś dojechać do Brukseli. Autobus jedzie godzinę i odjeżdża ze stanowiska tuż za wyjściem z budynku lotniska. Jeździ co pół godziny, ale zdarza się, że chętnych więcej niż miejsc, dlatego zaraz po przylocie dobrze ustawić się w kolejce. Bilet kupuje się w budce kilkadziesiąt metrów za stanowiskiem odjazdu, kosztuje 17 euro w jedną stronę (niestety). Taniej (dużo taniej) jest, kiedy kupi się bilet przez internet.

O blogu w mediach