PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Fajna okazja! Stambuł i Kapadocja z Polski za 271 zł

Fajna okazja! Stambuł i Kapadocja z Polski za 271 zł

Oto najnowsza odsłona naszej serii „dwa w jednym”. Eurotripy pojawiają się też gdzie indziej, więc przestały być dla nas tak oryginalne 😉
Poniosła nas trochę fantazja i (dla waszej korzyści) kombinujemy Wam lot do Turcji z odwiedzinami w Stambule oraz przede wszystkim bajecznej, mitycznej Kapadocji. Kapadocja zawsze piękna. Również jesienią! A może nawet zwłaszcza jesienią.

kapadocja dolina różowa5

stambul istambul turcja

Wszystko to tanimi liniami. Odpowiednio: Wizzair, Pegasus Airlines, Ryanair z plecakiem podręcznym małym i wykorzystaniu członkostwa w klubie WDC Wizzair. Bez tego trochę drożej.

Dojazd: Dojazd do Budapesztu postanowiliśmy zostawić wam. Mieszkańcom Warszawy i pn. Polski zapewne taniej wyjdzie przylecieć (40-50 zł), mieszkańcom Polski południowej dojechać liniami Orangeways (ok 75 zł) lub liniami Polskibus.com z przesiadką na pociąg w Bratysławie (około 90zł)

Zobacz nasze posty z Kapadocji: » Goreme i okolice oraz mapa » Trekking w kapadockich dolinach

Etap 1 – do Stambułu za około 161 zł

Tutaj macie zestawienie lotów z Budapesztu do Stambułu i powrót. A także powrót do Warszawy – bez konieczności nocowanie w Budapeszcie. Całość za 161 zł w przybliżeniu.

Stambulzbudap

Etap 2 – lecimy do Kapadocji (Nevsehir lub w tym przypadku Kayseri) 110 ZŁ.

Wybieramy albo lot od razu po przylocie do Stambułu. Albo – jeśli wolimy, możemy zostać w Stambule na 1, 2 lub 3 dni. Polecamy jednak pobyt w Stambule w drodze powrotnej

kapadokia2

Ilość komentarzy: 4 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!