Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Ryanair Bolonia i Rawenna na jednym wylocie jesienią. Za 126+59 zł

Bolonia i Rawenna na jednym wylocie jesienią. Za 126+59 zł

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 8.09.13 | 0 komentarzy

bolonia5

Wielka obniżka tanich lotów do Bolonii w Ryanair. Teraz do stolicy prowincji Emilia-Romania możemy dolecieć liniami Ryanair za mniej niż 140 zł w dwie strony. A najtaniej będzie z Warszawy-Modlina i Wrocławia. Jak to wykorzystać sensownie?


Proste… Potraktujcie Bolonię jak logistyczny węzeł i miejsce lądowania. A dalej wymyślcie w którą stronę podążycie. Większość wybrałaby Florencję i Toskanię – ale o tym już pisaliśmy jakieś 3 tygodnie temu. Ktoś inny podjechałby do Wenecji lub Padwy. Ale to tez już u nas było.
Dziś proponujemy Wam pojechać na wschód – do Rawenny, czyli prawdopodobnie najpiękniejszego miasta „prawej połówki” włoskiego buta. Wykluczając Wenecję.

POLECAMY RÓWNIEŻ WPIS ANI: Zwiedzanie Bolonii godzina po godzinie

włochy rawennafot. roger4336 / flickr.com / CC

Rawenna, miasto wielu zabytków i miejsce spoczynku m.in Dantego to perła architektury romańskiej i sztuki mozaikarskiej. Tu chyba jest ich najwięcej na świecie. Pociąg ze stacji Bolonia Centrale (ostatni przystanek autobusu z lotniska) kosztuje zaledwie 6,90 euro.
A gdzie dalej? Jak już ruszycie na wschód Włoch to koniecznie trzeba zobaczyć jeszcze np. Rimini, San Marino czy Urbino.

 

trnitaliarawenna

A poniżej dwa przykładowe skriny lotów z Warszawy i Wrocławia (na weekend listopadowy)

bolognaaawaw wrobol

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach