Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Nietypowe: Bajkowa Kapadocja zimą. 213 zł w dwie strony z Budapesztu!

Nietypowe: Bajkowa Kapadocja zimą. 213 zł w dwie strony z Budapesztu!

Autor: Wędrowne Motyle | poniedziałek, 21.10.13 | 0 komentarzy

kapadocja zimafot. Atsuhiko Takagi / flickr.com / CC

Do popełnienia tego wpisu na naszym mikroblogu z okazjami zainspirował nas fotograf Piotr Trybalski, zachwalający na swoim facebooku zimową Kapadocję. Racja. Ta legendarna kraina ma swój urok zimą, większość hoteli i hosteli (nawet te wykute w skałach) ma już ogrzewanie, więc można śmiało o tym pomyśleć.


Może narty biegowe? Może lodospady? Może zimowy plener fotograficzny? Kapadocja czeka z lotami przez Stambuł do Kayseri (Cezarea) za świetne 213 zł z Budapesztu. Do Budapesztu dolecimy tanimi liniami z Polski (Warszawa) lub dojedziemy liniami polskibus.com + pociąg z południa.

Na pewno będzie potrzebny jeden nocleg w Stambule na początku. Powrót możliwy bez przystanku w Stambule (40 min). Natomiast świetne ceny w styczniu to reguła. Możecie inaczej kombinować przeloty ze Stambułu do Kaiseri. Wszystkie są za około 45 zł.

Nasze posty o Kapadocji: » Selime i Wąwóz Ihlara » Goreme i okolice – największe atrakcje, mapa » Trekking po kapadockich dolinach – fotogaleria 

Przykładowa rezerwacja:

kayseri

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach