Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje lotów egzotyka Ameryka Środkowa i Południowa w świetnych cenach od American Airlines

Ameryka Środkowa i Południowa w świetnych cenach od American Airlines

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 10.11.13 | 0 komentarzy

W końcu bardzo dobre ceny na loty w te tropikalne i bezwizowe krainy! W promocji American Airlines polecimy do m.in Hondurasu, Panamy, Kolumbii i Peru. Szkoda, że promocja w TAM Airlines i loty do Peru poniżej 1000 zł to raczej epizod, który już nie wróci.

kostaryka wulkan dżunglafot. wikimedia commons / CC


Do Barcelony przy dobrych wiatrach dolecimy za 150-200 zł tanimi liniami. Zwłaszcza teraz, gdy na połączeniu Polska – Barcelona jest ogromna konkurencja – latać będzie aż 5 przewoźników!

Nawet biorąc pod uwagę, że lot odbywa się przez Stany to rekordowo niska oferta na ten kierunek. Wielkim walorem tej promocji, jest fakt, że możliwości lotów i kombinacji jest multum. Jak informują mlecznepodroze.pl możliwe loty z promocji to: Honduras 1379 PLN, Kostaryka 1458 PLN, Gwatemala 1480 PLN, Salwador 1495 PLN, Belize 1501 PLN, Panama 1511 PLN, Nikaragua 1535 PLN, a do tego: kombinacja Gwatemala+Honduras 1379 PLN, Honduras+Kostaryka 1407 PLN, a Panama+Kostaryka 1411 PLN!

Rezerwacji dokonujemy na empiktravel lub na flipo.pl lub bezpośrednio na stronie przewoźnika.

Przykładowe kalendarze lotów i terminów. Kliknij i zobacz

bcngua bcnlima bcnpan bcnsanjose

Przykładowa rezerwacja lotu do Kostaryki:

bcnkostaryka

 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach