Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Tanie loty z Krakowa i Katowic na weekend. Tabela propozycji

Tanie loty z Krakowa i Katowic na weekend. Tabela propozycji

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 1.12.13 | 7 komentarzy


Jesteśmy wielkimi miłośnikami latania w weekendy. Ktoś powie, że z konieczności, ktoś inny, że to takie trochę mało efektywne. Ale nie oszukujmy się – latanie w weekendy, bez brania urlopu albo ewentualnie jednego dnia to jest to, co 90% z nas może uznać za wygodne i realne. Prawda?

latamynaweekendypoludniem


Kiedyś rozpisywaliśmy sobie ręcznie w zeszycie godziny odlotów i przylotów (łącznie z lotniskami przesiadkowymi) dziś pomyśleliśmy, że warto byłoby zebrać to dla Was w jednym pliku. Na początku w łatwy i niezobowiązujący sposób – wyloty w piątek i sobotę – powroty w sobotę lub niedzielę. Bez przesiadek.

Na początek Katowice, Kraków i Wrocław – czyli południe Polski. Miłego kombinowania.

Jak czytać tabelkę?

 • Poświęciliśmy jeden dzień, by skrupulatnie przejrzeć rozkłady lotów w sezonie zimowym 2013/2014. Spisaliśmy wszystkie wyloty w piątki i soboty oznaczone (W) oraz pasujące do nich powroty oznaczone (P)
 • Kolorem różowym zaznaczone są loty z liniami Wizzair, żółtym Ryanair, pomarańczowym Easyjet. Kolor szary to niespodzianka – ale taki weekend też można zorganizować.
 • Wybraliśmy tylko połączenia liniami niskokosztowymi. Oczywiście możecie łączyć miasta – co polecamy. Czyli zaplanować wylot z Katowi i powrót do Krakowa. Czemu nie?
 • Wśród propozycji większość dotyczy wylotów bez konieczności brania urlopu (np. piątek wieczór – niedziela) lub z maksymalnie jednym dniem urlopu w pracy (w piątek lub poniedziałek)

Tabelka jest dostępna dla każdego. Za free. Ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet. Oznacza to, że informacja o pobraniu zestawienia pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku. (Eksperymentujemy – prosimy o wyrozumiałość 😉 )
P.s. Jeśli nie wiesz jak to zrobić – albo niekoniecznie chcesz – napisz do nas – jak nas przekonasz, wyślemy Ci tabelkę na maila :>

» ŚCIĄGNIJ I ZAPISZ SOBIE TABELKĘ «


albo:

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Lotnictwo, Promocje tanich lotów - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 7

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

 1. Joanna napisał(a):

  Kiedy Warszawa? 🙂 czy Poznań?

 2. Agnieszka napisał(a):

  Genialne!! dwa lata żyłam w nieświadomości, że z KRK można polecieć sobie na weekend np. do Gdańska!!! :D:D:D po pracy w piątek jest wylot i powrót w niedzielę wieczorem. Co prawda teraz jak jest Polski Bus to est alternatywa, ale poczekamy na promocje i za około 100-150 pln to można się skusić

 3. Adam Dziura napisał(a):

  Hmm… Chyba nie działa to do końca dobrze 😉 Zobacz mojego fejsa – tam chyba umieściło link. Aha… Będzie takie coś dla północnych rejonów też?

 4. Marcin Nowak napisał(a):

  Dzięki za opinię, jest ważna, ale tak po prostu to działa. Na całym świecie. I to nie tylko na blogach.
  Potraktuj to jako eksperyment – testujemy po prostu rozwiązanie. Mamy w przygotowaniu mnóstwo e-przewodników i map, i chcemy je tak „rozdawać”. Raporty, zestawienia, opracowania…

  Natomiast skoro to rzecz od Wędrownych Motyli to chyba wiadomo, ze nie gniot 🙂 Jeśli tak uważasz, to chyba nie jesteś naszym fanem/sympatykiem 🙂
  pzdr!

 5. J napisał(a):

  Moje zdanie o „płaceniu” za tabelkę: Negatywne. Szczególnie, że ściągając ją nie wiemy co ściągamy. A może jakiś gniot? Ale wczesniej musimy o tym powiedzieć setkom znajomych na Face. Dlatego nie uważam, że to ok. Tym bardziej, że wchodząc x razy na waszą stronę już w jakiś sposób za nią płacę. To feedback ode mnie.

O blogu w mediach