PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet Lizbona Easyjetem z Berlina. Przegląd lotów od 439 zł

Lizbona Easyjetem z Berlina. Przegląd lotów od 439 zł

fot. Mike Souter / Picassa / CCfot. Mike Souter / Picassa / CC

Kiedy Easyjet wejdzie do Polski z lotami na południe i południowy – zachód (pomijąjąc Bazyleę)? Tego nie wiadomo. Wiadomo, że na razie wciąż najlepszym portem do taniego latania z pomarańczowym przewoźnikiem jest Berlin. A najbardziej „seksownym” kierunkiem stąd chyba… Lizbona.

Lizbona jest magicznym miastem, o którym marzymy w roku 2014. Może się uda. Póki co proponujemy Wam przegląd lotów w pierwszych miesiącach roku 2014, kiedy w mieście nie jest gorąco, ale przy dobrych wiatrach może być przyjemnie (15 stopni i słońce).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Darmowe atrakcje turystyczne w Lizbonie

Najtańsze loty (bezpośrednie) zaczynają się od 439 zł. Wyloty zazwyczaj na kilka dni. Do Berlina najtaniej dojedziemy liniami polskibus.com albo Simpleexpress. Nawet od 1 zł na bilet.

Przykładowe rezerwacje z najciekawszymi cenami:

lizbonazberlina

[sprawdz] Najtańsze noclegi hoteli i hosteli w Lizbonie. Porównaj ceny [/sprawdz]

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!