Pogoda urlop wakacje we wrześniu Rodos – jaka pogoda we wrześniu? Temperatura wody i powietrza

Rodos – jaka pogoda we wrześniu? Temperatura wody i powietrza

Rodos jest wyspą na której najwyższe temperatury pojawiają się w lipcu i sierpniu. Wtedy też jest najwięcej turystów, którzy spragnieni są morskich kąpieli i plażowanie. We wrześniu jest ich troszkę mniej, choć w dalszym ciągu dużo, bo i pogoda jest wciąż piękna!

We wrześniu w dalszym ciągu jest ciepło i przyjemnie. Średnia najwyższych temperatur wynosi średnio 29 stopni a najniższych około 21 stopni. Woda po letnich, słonecznych miesiącach jest nagrzana, jej temperatura może osiągnąć nawet 25 stopni, co przy 10 godzinach słońca w ciągu dnia daje wspaniałe warunki na plażowanie.

ŚR. TEMPERATURA MAKSYMALNA ŚR. TEMPERATURA MINIMALNA ŚR. TEMPERATURA WODY ILOŚĆ DNI DESZCZOWYCH ILOŚĆ GODZIN SŁONECZNYCH W DNIU
29°C 21ºC
25°C 1
10h

Temperatura jest idealna, jest bardzo ciepło ale da się wytrzymać. Ja byłem w 2 połowie września i było w sam raz. Dopiero jakoś 3 dni przed wyjazdem na niebie pojawiły się małe chmurki, ale nic więcej:) Kurtka na pewno nie będzie potrzebna, ciepła bluza też nie przyda się:) Marcin grono.net.pl

BYLIŚCIE NA RODOS W CZERWCU? POLECACIE TEN OKRES INNYM? PODZIELCIE SIĘ SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!