Home PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe No i dożyliśmy takiej chwili: Bilety za złotówkę na polskiej kolei! A nawet tańsze...

No i dożyliśmy takiej chwili: Bilety za złotówkę na polskiej kolei! A nawet tańsze…

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 15.12.13 | 2 komentarzy

promocja superbilet interregio

Tym razem nie o lataniu i nie o tanich autobusach. W końcu piszemy coś o promocji na kolei. PKP Przewozy Regionalne wzorem polskibus.com (czy nawet pociągów Trenaitalia) wprowadza dynamiczny system sprzedaży biletów, w którym najtańsze kosztować będą… 1 zł.


Od dziś (tzn 15 grudnia 2013) do systemu zostało wprowadzone 51 tys. biletów w najniższych cenach (1100 na dzień). W systemie dynamicznym ceny biletów to 1, 9, 19 czy 29 zł. Również na te pociągi, które zazwyczaj kosztują ponad 50 zł. Bilety w ramach nowej promocji dostępne są wyłącznie przez internet, akceptowane przy okazaniu w konkretnym pociągu, na który bilet został zakupiony.

Jak kupić bilet jeszcze taniej niż za 1 zł?

Okazuje się, że pomimo promocji na taryfach działa najnormalniej na świecie ulga. Dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych (np. uczniowie i studenci) mogą podróżować jeszcze taniej – już od 49 groszy!

Gdzie można sobie pojechać za 1 zł w promocji?

A np. z Wrocławia do Krakowa, z Częstochowy do Zakopanego, z Warszawy do Szczecina, z Katowic do Kielc lub z Olsztyna do Wrocławia i wiele, wiele innych – również tych, obsługiwanych przez autobusy regioBUS.

Tutaj zobaczycie aktualna mapę wszystkich połączeń, ważnych od 15.12

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje kolejowe i autobusowe - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 2

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. beata napisał(a):

    jak chce kupic bilet przez system pkp to wywala error. i na wielu trasach znalazlam regularna cene. albo pkp samo nie ogarnelo jeszcze promocji, albo cos robie bardzo zle. chociaz – opcja „kup bilet” gdyby dzialala, to moze byloby latwiej;)

  2. humbak napisał(a):

    Nie ma czegoś takiego jak PKP Przewozy Regionalne (są Przewozy Regionalne) i Trenaitalia (jest Trenitalia).

O blogu w mediach