PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Ziemia Święta z Polski za 237 zł. Również w kwietniu!

Ziemia Święta z Polski za 237 zł. Również w kwietniu!

jerozolima widok

Fantastyczne ceny na loty z Katowic do Izraela wróciły! A już idealnym wydaje się termin 5-19 kwietnia, który obejmuje okres Wielkiego Tygodnia (łacińskiego). Tak mistycznego i niesamowitego w Jerozolimie. Na terytorium Palestyny dojedziemy z lotniska pod Tel Avivem w godzinę autobusem lub dzielonym szerutem.

planowanieizraelblog

Czy 2 tygodnie w Izraelu to dobry okres? Idealny! Dla tych, którzy marzyli o odwiedzeniu Bliskiego Wschodu i połączeniu swojej wyprawy po Izraelu np. z Jordanią. To dobry czas by wykonać klasyczne „kółko” Tel Aviv – Jerozolima – Hajfa – Akka – granica z Jordanią – Dżerasz – Amman – Madaba – Morze Martwe – Dana – Petra – pustynia Wadi Rum – Akaba – Ejlat – Tel Aviv, zbliżone do tego, które wykonaliśmy rok temu na wiosnę.

POLECAMY wszystkie nasze posty i relacje Z IZRAELA i Z JORDANII

Ważna uwaga: Najniższa możliwa cena wychodzi dla członków WDC i oczywiście dotyczy małego bagażu podręcznego. Czy to nierealne na 2 tygodnie w tym miejscu – to zależy już od Was. Z dużym podręcznym (+40zł za odcinek)  na pewno da się bez problemu. (Przetestowane). Aby ją uzyskać kupujemy osobno bilety w jedną i drugą stronę. Nie na jednej rezerwacji! Wygląda to na jakiś „dziwoląg” systemu rezerwacyjnego, gdyż zniżka jest dużo wyższa niż 10-20%. Dużo wyższa 🙂

Przykładowy termin (2 tygodnie) z Wielkim Tygodniem w Ziemi Świętej:

wielkitydzienizrael

Wyloty również z Warszawy

Jeśli nie straszne wam kombinowanie z lotami – można też spróbować wylecieć z Warszawy i wrócić do Katowic (w nocy)

Wyloty z Warszawy za 154 zł: 15 kwietnia, 13 maja
Wyloty z Katowic za 154 zł: 19 kwietnia, 13 maja, 15 maja

Powroty do Katowic za 83 zł: 19 kwietnia, 24 kwietnia, 1 maja, 22 maja

Wszystkich chętnych zachęcamy do obejrzenia naszego filmu o Jerozolimie. Okres Wielkanocy 2013 (obrządku wschodniego). Jest klimat!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!