PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Spadają ceny wiosennych lotów do Rzymu! Są już za 128 zł

Spadają ceny wiosennych lotów do Rzymu! Są już za 128 zł

Rzym, czyli ulubione miasto Marcina i drugie ulubione Ani – to już wiecie (kto dużo czyta bloga). Ostatnio niestety znalezienie dobrych cen na lot tam – było ciężkie. Wszystko za sprawą startującego sezonu pielgrzymkowego. Ale przyszło chwilowe uspokojenie i możecie śmiało znaleźć przeloty za 168, 148 a nawet 128 zł w dwie strony – również z weekendami!

Rzym z Samolotu z lotu ptaka

Biletów w tej cenie szukamy na stronie wizzair.com na trasie Katowice – Rzym Ciampino w przedziale koniec kwietnia – maj – lipiec. Najniższe ceny dotyczą oczywiście członków WDC i loty z małym bagażem podręcznym.

O Rzymie chyba pisaliśmy najwięcej na naszym blogu. Dlatego śmiało proponujemy wszystkie nasze wpisy. Bez wyróżnienia jakichkolwiek.

POLECAMY » Wszystkie nasze relacje i wpisy z Rzymu » Najtańsze noclegi w Rzymie

Poniżej, jakby nie chciało Wam się szukać samodzielnie – kilka propozycji ciekawych cenowo przelotów w dwie strony

wizzdorzymu

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!