Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Wizzair szaleje! Będą tanie loty do Gruzji przez Ukrainę. Zaskakujące nowe połączenie

Wizzair szaleje! Będą tanie loty do Gruzji przez Ukrainę. Zaskakujące nowe połączenie

Autor: Wędrowne Motyle | wtorek, 5.06.12 | 0 komentarzy

monastyr gelati gruzjaTego jeszcze nie było! Panie i Panowie, mistrzem sezonu w zaskakującej informacji prasowej jest Wizzair. Właśnie dowiedzieliśmy się, że tania linia otwiera połączenie z Kijowa do Kutuasi w środkowej Gruzji. Ani to Tbilisi ani wybrzeże Morza Czarnego, ale linia – jak przypuszczamy – chciała wkupić się w łaski polskich turystów i wyjść na przeciw modzie na Gruzję.

>>POLECAMY: TOP 10 POŻĄDANYCH NOWYCH LOTÓW Z POLSKI


Liczba wyjazdów do tego kraju wzrosła ostatnimi laty o 200%. Może winnym tego jest śp. Lecz Kaczyński, może książka Mellerów, może program Katarzyny Pakosińskiej a może aktywna kampania reklamowa Gruzji w mediach?

Skromne lotnisko Kopitnari znajduje się 15 km na pd-zach od miasta na niezwykle niegruzińskim terenie. Wokół równiny i leniwie płynąca rzeka Rioni. Tu według mitologii Jazon i Argonauci przybyli po Złote Runo. Samo Kutaisi słynie z dwóch zabytków z listy UNESCO – jest to Katedra Bagrata i Monastyr Gelati

Niedaleko samego lotniska znajduje się stacja kolejowa Kopitnari.

Do Gruzli polecimy przez Kijów – Żuliany. Wizzar zaczyna latać 27 września. Do Żulian (lotnisko w centrum Kijowa) lata również Wizzar, ale z Polski tylko z Katowic (plotka mówi, że dolecimy tu również z Lublina, gdy zostanie otworzone nowe lotnisko). Ceny są atrakcyjne i nawet s przesiadką w stolicy Ukrainy mogą być niższe niz promocje na Tblisi, które czasami proponuje LOT w „Szalonej Środzie”. Dla tych, co planują w czasie urlopu zwiedzić np Ukrainę i Gruzję to propozycja wręcz idealna.

A i jeszcze jedno: Jeśli lecimy z Wizz Air Ukraine, to zarówno odprawa w Internecie jak i odprawa na lotnisku są bezpłatne. Co najciekawsze bagaż rejestrowany do 32 kg jest w cenie biletu!

>>POLECAMY KONIECZNIE: KIEDY WARTO JECHAĆ DO GRUZJI?
>>ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe połączenia Wizzair z Ukrainy. Lwów-Mediolan i Kijów Mediolan!

Na naszym oficjalnym kanale na YT jest również reklama Gruzji. Zobaczcie

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach