Home Zakupy grupowe Rawda Bułgaria za mniej niż 800zł i prawie 2 tygodnie

Rawda Bułgaria za mniej niż 800zł i prawie 2 tygodnie

Autor: Wędrowne Motyle | wtorek, 21.02.12 | 0 komentarzy
rawda bułgaria hotel delfin

Rawda Bułgaria na 2 tygodnie? Rawda to spokojna miejscowość, która znakomicie nadaje się w szczególności na rodzinne wypady, jednak i spragnieni wrażeń nie będą się tu nudzić. Zaledwie kilka kilometrów dzieli miasto od zabytkowej miejscowości Nesebyr oraz słynnego kurortu Słoneczny Brzeg, uważanego za „ Las Vegas Wschodniej Europy” ze względu na liczne dyskoteki, puby i parki rozrywki – mnóstwo atrakcji czeka więc na przyjezdnych o każdej porze dnia i nocy.

Co czeka Cię z grouponem?
Po przyjeździe zakwaterowany zostaniesz w kameralnym hotelu Delfin, który znajduje się w doskonałym punkcie lokalizacyjnym – blisko przepięknej piaszczystej plaży, a jednocześnie tuż obok centrum miasta. Hotel do dyspozycji gości oddaje komfortowo urządzone pokoje dwuosobowe i pokoje typu studio. W każdym jest łazienka, klimatyzacja, lodówka, telewizor i balkon. Na terenie hotelu znajduje się także basen, a wokół niego rozstawione są leżaki, na których można zażywać słonecznych kąpieli.


Atrakcje turystyczne:

  • Moc atrakcji zapewnią parki wodne. Jednym z najbardziej znanych jest Action Aquapark – znajduje się tu m.in. 120-metrowa zjeżdżalnia, po której można mknąć z prędkością ponad 60 km/h, basen z falami, „Wyspa Przygód” czy „Czarna Dziura”.
  • Na zwiedzanie najlepiej wybrać się do pobliskiej miejscowości Nesebyr, która nazywana jest perłą Bułgarskiej Riwiery. To miejsce największego skupienia zabytków architektury i sztuki, wpisanych na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Warto zobaczyć m.in. mury miejskie z IV-V wieku, katedrę z VI wieku, cerkiew św. Pantokratora z VIII wieku, cerkiew św. Stefana z X wieku, czy cerkiew św. Iwana Neosweteni z XIII-XIV wieku.
  • Ci, którzy uwielbiają zabawę do rana, mogą szaleć w klubach Rawdy albo wybrać się do Słonecznego Brzegu, w którym znajdą liczne puby i dyskoteki – ze względu na ich znaczną liczbę Słoneczny Brzeg jest nazywany „Las Vegas Wschodniej Europy”.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Zakupy grupowe - wpisany przez Wędrowne Motyle ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach