Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje lotów do Ameryki Kilkudniowa promocja KLM na loty do Nowego Jorku!

Kilkudniowa promocja KLM na loty do Nowego Jorku!

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 26.09.15 | 0 komentarzy

nowy jork manhattan widok z promu

Bardzo ciekawa promocja dla naszych czytelników od KLM! Akurat z momentem publikacji naszego przewodnika po Nowym Jorku mamy okazję kupić bilety z Warszawy (i Krakowa) do NYC około 200-250 zł taniej, niż zazwyczaj. Nawet za 1780 i 1800 zł w dwie strony


Promocja trwa tylko kilka dni (do 30 września) ale obejmuje loty w terminie 1 listopada 2015 – 31 marca 2016 bez wyłączenia terminów okołoświątecznych, więc macie okazję zobaczyć Nowy Jork w jego dwóch najpiękniejszych odsłonach – jesiennej, kolorowej i bożonarodzeniowej, też kolorowej.

POLECAMY WPISY: Filmowy Nowy Jork – niesamowita podróż | Holenderskie początki Nowego Jorku | Wiosenny Nowy Jork – fotogaleria | Wieżowce Nowego Jorku | Central Park

prosimywybracloty

 

>> Zobacz pozostałe daty i ceny biletów do Nowego Jorku. Ważne do 30.09!

Najtańsze połączenie wychodzą liniami KLM oraz połączeniem linii KLM i Air France. Podobnie w przypadku Krakowa. Przesiadka oczywiście w Amsterdamie i Paryżu, ale od niedawna linie wprowadziły ciekawe udogodnienie – nazywa się „Free Stopover”. Oznacza to, że w tej samej cenie biletu możecie zatrzymać się na dłużej, niż jeden dzień w Amsterdamie lub Paryżu (należy dobrać loty odcinkami).

Tym samym możecie za 1780/1800 zł złożyć bilet, dzięki któremu zobaczycie 3 miasta: Nowy Jork i okolice a także spróbujecie krótkiego zwiedzania Paryża i Amsterdamu.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach