Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Poczuj prawdziwą wygodę i komfort podczas podróży samolotem. Środkowy oraz Bliski Wschód z Berlina i Pragi już od 847 zł w Biznes klasie.

Poczuj prawdziwą wygodę i komfort podczas podróży samolotem. Środkowy oraz Bliski Wschód z Berlina i Pragi już od 847 zł w Biznes klasie.

Autor: Jakub Ignaszak | niedziela, 4.06.17 | 0 komentarzy

 
Super okazja, żeby w niskiej cenie wybrać się do takich państw jak: Azerbejdżan, Kazachstan, Iran oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale nie w zwykłej ekonomicznej klasie lecz w Biznesie, więc będziecie mogli poczuć wygodę i komfort podczas podróży.

Linią lotniczą realizującą te tanie połączenia jest Ukraine International Airlines, która na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i wadze 12 kg oraz dwie sztuki bagażu rejestrowanego, każda o wadze nieprzekraczającej 32 kg.


Ważne: Warto zapoznać się z obowiązkami wizowymi na stronie Polskiego MSZ: Polak za Granicą

Dokonaj rezerwacji biletów

Dokonaj rezerwacji biletów

Dokonaj rezerwacji biletów

Dokonaj rezerwacji biletów

Dokonaj rezerwacji biletów

Dokonaj rezerwacji biletów

Pamiętajcie, że screeny przedstawione w artykule są z datami proponowanych przez nas podróży, na ten moment można jeszcze modyfikować daty wyjazdów w obrębie czerwca.

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach