Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w KLM Nowe połączenia na Karaiby: m.in: Tortola, Antigua, St. Kitts, Nevis i Dominica

Nowe połączenia na Karaiby: m.in: Tortola, Antigua, St. Kitts, Nevis i Dominica

Autor: Wędrowne Motyle | niedziela, 16.07.17 | 0 komentarzy

Bardzo ciekawa informacja dla tych, którzy marzą o Karaibach. Ale niekoniecznie tych oczywistych takich jak Martynika, Aruba czy Kuba. Pasażerowie KLM/Airfrance mogą korzystać z lotów na kolejnych trasach w rejonie Karaibów. Po przylocie z Europy do St. Maarten (lotami Air France lub KLM), gdzie znajduje się baza i port przesiadkowy linii Winair, podróżni będą mogli przesiąść się na jedno z połączeń nowego partnera KLM – linii Winair – i dotrzeć na wybrane Wyspy Nawietrzne.


Pasażerowie KLM mogą zakupić loty na nowych trasach przez klm.pl i podróżują tam na jednym bilecie, są to wyspy: Saba, St. Eustatius, St. Barts, Tortola, St. Kitts, Nevis, Antigua i Dominica. Do St. Maarten można dostać się liniami KLM (przez Amsterdam) 3 razy w tygodniu. Z Warszawy, Krakowa, Gdańska. Połączenia do St. Maarten oferuje też Air France przez Paryż.

Taki „karaibski” wypad można też ułożyć w formie multicity. To znaczy przylecieć np. na Dominikę a wrócić z Guadepuly. Albo na odwrót.

Tutaj zobaczycie dokąd latają linie lotnicze Winair a tutaj zobaczycie przykładowe daty i połączenia z Polski na dowolną z tych wysp. Ceny póki co nie są wybitne, bo zdrowo przekraczają 3000zł. Ale kto wie, może jakaś super promocja jak to KLM lubi dawać na Martynikę?

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w KLM - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach