Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Wielki HIT ! Ryanair otwiera nowe połączenie, z Modlina i Krakowa polecimy do Ammanu - stolicy Jordanii.

Wielki HIT ! Ryanair otwiera nowe połączenie, z Modlina i Krakowa polecimy do Ammanu – stolicy Jordanii.

Autor: Jakub Ignaszak | niedziela, 4.02.18 | 0 komentarzy


Super wiadomość dla podróżujących z Krakowa oraz Modlina, Ryanair w dniu dzisiejszym ogłosił start nowej trasy, która połączy dwa polskie miasta ze stolicą Jordanii – Ammanem. Jest to na pewno ciekawe połączenie, żeby podczas zimowych dni wybrać się gdzieś gdzie słońca nie brakuje.

Dyrektor sprzedaży i marketingu Olga Pawlonka powiedziała:


,,Cieszymy się mogąc ogłosić wprowadzenie 2 nowych tras z Warszawy Modlin  oraz Krakowa do Ammanu. Oba połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu od końca października 2018r. i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Jordania jest 34. krajem w siatce połączeń Ryanaira”

 

Nowe trasy Częstotliwość
Warszawa Modlin – Amman 2 x tygodniowo
Kraków – Amman 2 x tygodniowo

Nowe trasy do Ammanu irlandzki przewoźnik będzie wykonywał również z lotniska w: Mediolanie, Budapeszcie, Bolonii, Bukareszcie, Pafos, Pradze, Brukseli oraz Wilnie. Amman nie jest jedynym lotniskiem gdzie Ryanair otwiera nowe połączenia, jest nim również Akaba gdzie możemy polecieć z lotniska w Atenach, Rzymie, Kolonii i Sofii.

 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach