Home Pogoda urlop wakacje w październiku Fuerteventura – jaka pogoda w październiku? Temperatury wody i powietrza.

Fuerteventura – jaka pogoda w październiku? Temperatury wody i powietrza.

Autor: Ania Nowak | środa, 4.07.12 | 0 komentarzy

W przeciwieństwie do pozostałych wysp w archipelagu, Fuerteventura nie jest podzielona na dwie strefy klimatyczne – łagodną i wilgotną północ oraz cieplejsze i suche południe, jak chociażby przepiękna Teneryfa. Wyspa charakteryzuje się tym, iż mocno wieje tam wiatr w związku z czym jest rajem dla serferów i amatorów innych sportów wodnych a wysokie temperatury nie są tak uciążliwe.

Na Fuerteventurze, można właściwie spędzić udany (również pod względem pogody) urlop o każdej porze roku. W październiku temperatury powietrza i wody są bardzo przyjemne. Średnia najwyższych temperatur wynosi 25 stopni, a najniższych – 19 stopni. Woda w morzu nagrzana jest do 22 kresek, a słońce świeci przez 9 godzin w ciągu dnia (w czerwcu i w lipcu na przykład, słońce świeci aż 11 godzin w ciągu dnia, dlatego właśnie te miesiące są idealne dla ludzi lubiących błogi odpoczynek na plaży).


ŚR. TEMPERATURA MAKSYMALNA ŚR. TEMPERATURA MINIMALNA ŚR. TEMPERATURA WODY ILOŚĆ DNI DESZCZOWYCH ILOŚĆ GODZIN SŁONECZNYCH W DNIU
25°C 19°C
22°C 0 9h

GDZIE SPAĆ? Porównaj najtańsze noclegi na Fuerteventura | Zarezerwuj hotel na Fuerteventura

BYLIŚCIE NA FUERTEVENTURA W PAŹDZIERNIKU? POLECACIE TEN OKRES INNYM? PODZIELCIE SIĘ SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach