Home Blog Będziemy aktywnie vlogować - na początek z mapą. Zobaczcie pierwsze filmy

Będziemy aktywnie vlogować – na początek z mapą. Zobaczcie pierwsze filmy

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 11.08.12 | 0 komentarzy

Od początku powstania bloga, nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia vloga. Właściwie zanosił się Marcin a Ania się śmiała z pomysłu. No ale jest, szybka decyzja, ajfon w dłoń i gotowe. Pomijając, że wszędzie, gdzie się pojawiamy nagrywamy krótkie filmiki, by potem pokazać Wam ciekawe miejsca na naszym kanale albo na prywatnym kanale Marcina, spróbujemy wrzucać na nasz kanał i bloga również „studyjne” filmiki, które z pewnością pomogą Wam w zorganizowaniu podróży. Sezon jesienno-zimowy tuż tuż, więc będzie potem jak znalazł. Jeśli macie jakieś konkretne życzenia – po prostu piszcie.


>> Więcej filmów z cyklu „Marcin vloguje z mapą” na naszej playliście >>

Chcemy, aby nasz serwis odróżniał się od dziesiątek innych podobnych serwisów i miał „to coś”. Zawsze uważaliśmy, że internecie najlepiej wychodzi coś, co jest autentyczne, gdy serwisy tematyczne tworzą ludzie, którzy się na tym znają, kochają to. Marcin jest geografem, dziennikarzem i fotografem, Ania specjalistką od marketingu w turystyce i doktorantką UE – oboje blogują o tym – chyba brzmi autentycznie, prawda?

Postanowiliśmy, że oprócz informacji praktycznych, porad, pomysłów na wakacje oraz promocji (to już jest) będziemy specjalnie dla Was tworzyć filmy oraz specjalne ręcznie rysowane mapki turystyczne z największymi atrakcjami w poszczególnych miejscach. ( Właśnie przyszedł z allegro zestaw ołówków kreślarskich i kredki akwarelowe. Niebawem powstanie więc więcej map 🙂 )

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Blog - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach