Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair Straaaaaasznie dużo tanich lotów do Rzymu na jesień. Brać, nie czekać!

Straaaaaasznie dużo tanich lotów do Rzymu na jesień. Brać, nie czekać!

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 18.08.12 | 0 komentarzy

rzym hiszpanskie schodyRyanair naprawdę daje radę w tym sezonie. Wciąż można latać za 1 lub 9 zł a niektóre baaaaardzo atrakcyjne kierunki da się upolować za niskie (jak na te kierunki) pieniądze.

Coś dziwnego (ale pozytywnego) dzieje się z lotami do Rzymu. Są tanie a na dodatek wciąż jest ich sporo. Ryanair systematycznie wyprzedaje i dorzuca nowe pule biletów z Polski. tym sposobem, jak czytamy na Fly4free z Warszawy Modlina polecimy w październiku lub listopadzie za 18 zł w dwie strony na wygodny długi weekend a dla południowej Polski atrakcyjnym pewnie będzie fakt, że za 30 zł polecimy w listopadzie na weekend do Rzymu z Krakowa. To znalezisko Krakolotu.

My natomiast znaleźliśmy tanie połączenia do Rzymu Ciampino z Wizzairem. Również tej jesieni. Dużo tanich biletów, ale w jedną stronę z Katowic jest w listopadzie. Dla członków Wizz Xclub nawet za 39 i 19 zł z Katowic-Pyrzowic


Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach