Home Blog Branża turystyczna Biuro podróży Sky ClUb przejmuje organizację wycieczek od Triady. Skąd te zmiany?

Biuro podróży Sky ClUb przejmuje organizację wycieczek od Triady. Skąd te zmiany?

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 3.03.12 | 0 komentarzy

sky club logo triadaBiuro podróży Sky Club nowym mocnym graczem na rynku? Triada informuje swoich klientów, iż począwszy od 7 września 2011 r. organizacja wszystkich imprez turystycznych marek Triada i Sky Club, a także kwestie związane z dystrybucją materiałów informacyjnych powierzona została jednemu biuru podróży – Sky Club Sp. z o.o.

–  Jest to wyłącznie wewnętrzna zmiana organizacyjna, która w żaden sposób nie przekłada się na Państwa – Klientów marek Triada i Sky Club. Pragniemy również zapewnić, że usługi tych marek będzie nadal charakteryzować ich niezawodna jakość – zapewniają przedstawiciele biura prasowego Triady.


Zaistniała sytuacja niesie za sobą konieczność zmiany administratora klienckich danych osobowych, które to obecnie będą w posiadaniu biura Sky Club Sp. z.o.o. Dlatego też biuro zwraca się do swoich klientów z prośbą o wyrażenie zgody na zmianę administratora danych osobowych, które wykorzystywane będą wyłącznie w celach marketingowych.

Każdy klient, który zgodzi się na zmianę administratora otrzyma premię w wysokości 50 zł do wykorzystania na wczasy z marką Triada lub Sky Club do końca 2012 roku.

CO ONI KOMBINUJĄ? MYŚLICIE, ŻE KLIENTOM WYJDZIE TO NA DOBRE?

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Branża turystyczna - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach