Home Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Wschód Polski się doczekał. Po Wizzairze teraz Ryanair poleci z Lublina. Zobacz gdzie i za ile

Wschód Polski się doczekał. Po Wizzairze teraz Ryanair poleci z Lublina. Zobacz gdzie i za ile

Autor: Marcin Nowak | środa, 19.09.12 | 1 komentarzy

lotnisko lublin terminal
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na konferencji prasowej ujawniono kolejnego przewoźnika, który będzie obsługiwał lubelskie lotnisko „Lublin Airport”. Oczywiście jest to Ryanair. Od 17 grudnia będziemy mogli polecieć z Lublina do Dublina i Londynu (Stansted).

Pierwsze bilety już dziś dostępne w systemie rezerwacyjnym kosztowały 59zł do Londynu i 112zł do Dublina. To niedużo, ale na pewno rozejdą się w mgnieniu oka. Na Stansted Ryanair będzie latał od 17 grudnia 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Do Dublina od 19 grudnia dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.


Wiedzieli stratedzy Ryanaira, kiedy „odpalić” to połączenie. Zrobili to tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nie jest tajemnicą, że mieszkańcy Wschodniej Polski to największa grupa pośród emigrantów zarobkowych na Wyspach Brytyjskich. Wcześniej Z Lublina zaczął latać Wizzair. Do Luton i do Oslo.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: nowe loty w polsce - wpisany przez Marcin Nowak , Tagi: , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. luzfan napisał(a):

    Zapraszamy na naszą stronę: http://www.lotyzlublina.pl, na której piszemy na bieżąco o nowych połączeniach z Lotniska Lublin i promocjach lotniczych.

O blogu w mediach