Home Blog [KOMUNIKAT PARAFIALNY] Stwierdzamy wyjazd, więc chwilowa przerwa w blogowaniu. Ale spróbujemy vlogować. Z Turcji

[KOMUNIKAT PARAFIALNY] Stwierdzamy wyjazd, więc chwilowa przerwa w blogowaniu. Ale spróbujemy vlogować. Z Turcji

Autor: Wędrowne Motyle | piątek, 21.09.12 | 0 komentarzy

Jak wiecie lubimy podróżować według jakiegoś klucza. Czasami śladami Bonda, czasami filmów Ridleya Scotta, francuskich impresjonistów, artystów międzywojnia a ostatnio Ezio Auditore – najsłynniejszej obecnie postaci świata gier komputerowych. Tym razem ruszamy do Turcji, by dokończyć nasz projekt o Assasins Creed’s (oczywiście ten wpis pisze Marcin, więc autorytarnie wypowiadam się za dwoje). Ania kocha Stambuł za jedyny w swoim rodzaju styk dwóch cywilizacji tak przenikający się, tureckie smaki i skromność.


Wracamy do Stambułu, bo to miasto nas urzekło, skradło nam serce. To będzie nowe bijące serce Europy za jakieś 10-20 lat. Poszwędamy się tym razem po uliczkach za śladem wspomnieniowej książki Orhana Pamuka „Stambuł”, sprawdzimy życie miasta, nagramy trochę porad dla Was i tradycyjnie obfotografujemy co się da. Potem kilka dni spędzimy w Kapadocji. Krainy marzeń i podobno miłości. Potraktujemy ten odcinek podróży bardziej… trekkingowo. Dzięki czemu odhaczymy kolejny punkt na naszej liście podróżniczych marzeń – wschód słońca nad jedną z tuffowych dolin. Zaplanowaliśmy nocleg w pokoju w jaskini, tam i z powrotem planujemy transport nocnymi autobusami.

Z całej wyprawy spróbujemy coś nagrać i wysłać na nasz kanał (albo Marcina). Póki co prosimy o wyrozumiałość. Nie będzie promocji lotniczych przez tydzień no i poniedziałkowej tradycyjnego już „Przeglądu lotniczych okazji”

Na pewno za to będziemy na naszym Facebooku. I tam nas szukajcie 🙂

(p.s. Wciąż trwa nasz konkurs. Do wygrania Udane Wakacje! MEGAPAKA! Piszcie, na razie jest kilka zgłoszeń o podróżach w Polsce i Europie. Po powrocie NA PEWNO odpiszemy na wszystkie Wasze zgłoszenia)

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Blog - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach