Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Szaleństwo promocji na włoskim niebie: Wyprzedaż biletów w Blu-express a loty w Volotea za 9 Euro!

Szaleństwo promocji na włoskim niebie: Wyprzedaż biletów w Blu-express a loty w Volotea za 9 Euro!

Autor: Wędrowne Motyle | wtorek, 2.10.12 | 1 komentarzy


Super promocje w liniach z Włoch. Bardzo ciekawe destynacje i ceny na koniec jesieni i całą zimę!

Znacie tanie włoskie linie BluePanorama? No to poznajcie. Przewoźnik za pośrednictwem swojego biura podróży Blu-Express wrzucił właśnie ponad 10 tysięcy biletów po przecenionej cenie 29 Euro na bardzo ciekawe, unikalne połączenia (Jak np. Rzym – Lazurowe Wybrzeże czy Rzym – Sycylia), promocja obowiązuje na rezerwację w okresie do 7 października i obowiązywać w okresie od listopada do marca.

>> Zobacz, gdzie jeszcze latają z BluePanorama (mapa)


Natomiast opisywana przez nas hiszpańska linia Voloeta, latająca również dużo z Włoch wrzuciła dzisiaj bilety za niespotykane (albo rzadko) u niej ceny 9 Euro. To trochę taka cicha promocja (Jak u Ryanaira). Liczy się kto pierwszy ten lepszy – szukajcie. My np. znaleźliśmy loty w tej cenie w zimie do Bordeaux, Bilbao czy mnóstwo terminów na Sycylię. Do Wenecji możemy dolecieć tanio, kierując się na lotnisko Treviso z Wrocławia Ryanair lub lecąc do Bolonii (pociągiem do Wenecji około 1,5 godziny)

>> Zobacz, gdzie lata Volotea. Nie tylko z Wenecji (mapa)

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Marcin napisał(a):

    Volotei nie polecam, skasowali lot Kraków – Wenecja, nic nie mówiąc połowie pasażerów. Kasa wróciła od razu na konto, ale powiadomienia żadnego nie było o kasacji połączenia.

O blogu w mediach