Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair A może tanio latać Wizzairem z Czech? Np. zimowa promocja: Neapol 87zł, Bari 26zł!

A może tanio latać Wizzairem z Czech? Np. zimowa promocja: Neapol 87zł, Bari 26zł!

Autor: Wędrowne Motyle | czwartek, 11.10.12 | 1 komentarzy


Gdy popularne blogi o tanim lataniu skupiają się na lotach z Polski i ewentualnie z Berlina (ostatnio Fly4free zauważył możliwość taniego latania do Turcji z Lwowa) my przyjrzeliśmy się południu…

Bracia Czesi zaczynają w końcu być ciekawym miejscem do taniego latania. Szkoda, że lotnisko w Ostrawie wciąż obsługuje głównie czartery, lotnisko w Pardubicach (godzinkę drogi od naszej granicy) dopiero się rozbudowuje choć już władze zapowiadają, że będzie obsługiwać tanie linie a Brno ma ubogi pakiet połączeń.


Generalnie jak spojrzycie na mapę np. Ryanaira to właśnie Czechy i południowe Niemcy są białą plamą w Europie w siatce połączeń

A jednak… Wizzair lata na świetnych trasach np. z Pragi do Neapolu i Bari. To naprawdę wielka szansa, by zrobić fajny wypad do południowych Włoch. Do Rzymu również niedaleko, więc spektrum możliwości spore. Tanio z Pragi możemy też polecieć oczywiście do Mediolanu oraz na lotnisko Benatky czyli po czesku Wenecji (hahaha co się śmiejecie…).

Kilka znalezionych okazji: Z Pragi do Bari za 26 zł w dwie strony w styczniu, do Neapolu 87 zł na tydzień również w styczniu, do Rzymu 42 zł w styczniu albo np. z Brna do Eindhoven za 42 zł w dwie strony za kilka dni w grudniu (Uwaga! Ceny z bagażem podręcznym, płatność kartą kredytową Wizzair oraz członkostwo w klubie Xclusive Club). Kliknij!

Do Pragi tanio można dojechać Polskimbusem.com (nawet za złotówkę) z Wrocławia lub samochodem i zostawić go w mieście. Obecnie autostrady (dalnice) lub trasy szybkiego ruchu z Pragi sięgają już prawie polskich przejść granicznych.

Wydaje nam się, że tego typu propozycja szczególnie interesująca może być dla mieszkańców Dolnego i Górnego Śląska, Wielkopolski, w sumie nawet Krakowa. Pisaliśmy o tanim dojeździe samochodem do Pragi a Marcin z bloga silesiair.com.pl napisał w komentarzu też jak można tanio dojechać do Pragi pociągiem.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: 1

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  1. Marcin napisał(a):

    Świetne ceny z Pragi !!

O blogu w mediach