Home Blog Lotnictwo nowe loty w europie Nowe loty z Polski! Germanwings wraca na Pyrzowice a Norwegian poleci z Krakowa do Trondheim

Nowe loty z Polski! Germanwings wraca na Pyrzowice a Norwegian poleci z Krakowa do Trondheim

Autor: Ania Nowak | poniedziałek, 22.10.12 | 0 komentarzy

Germanwings samolotW 2013 roku loty do Dusseldorfu obsługiwać będzie linia Germanwings, a nie tak jak do tej pory Lufthansa. Loty będą odbywać się z Pyrzowic, jest to więc powrót jednej z największych niskokosztowych linii europejskich na katowickie lotnisko po trzyletniej przerwie.

Germanwings to niemieckie tanie linie, które należą do grupy Lufthansa. Powstały w 1997 roku, a ich głównymi portami lotniczymi są lotniska w  Kolonii i Stuttgarcie, Berlinie, Hamburgu oraz Dortmundzie. Siedziba zarządu znajduje się w Kolonii (Konrad-Adenauer-Flughafen).


Natomiast niskokosztowa linia lotnicza Norwegian ogłosiła , że począwszy od 2 kwietnia 2013 roku obsługiwać będzie  nowe bezpośrednie połączenia lotnicze z Krakowa Balic do Trondheim.

Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu (wtorki – wylot z Balic o 12:50, na lotnisku Trondheim ma być o 15:15 i soboty – wylot z Balic o 17:50, na lotnisku Trondheim ma lądować planowo o 20:15).

Z Krakowa można również bezpośrednio polecieć tymi liniami do Oslo, Stavanger, Bergen i Sztokholmu.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: nowe loty w europie - wpisany przez Ania Nowak , Tagi: , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach