Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Wizzair A teraz coś z zupełnie innej beczki... tanie zimowe loty do Transylwanii w Rumunii (weekendy!)

A teraz coś z zupełnie innej beczki… tanie zimowe loty do Transylwanii w Rumunii (weekendy!)

Autor: Wędrowne Motyle | wtorek, 20.11.12 | 0 komentarzy


fot. cod_gabriel / flickr.com / CC

Jeśli macie dość ciągłych znalezisk typu Oslo, Dortmund, Londyn, Paryż, Bergamo (ale zaraz.. jak można mieć dość jakichkolwiek okazji lotniczych?) proponujemy Wam kilka możliwości w miarę tanich i wygodnych lotów do Rumunii w sezonie zimowym. I to z możliwością wypadu na weekendy i przedłużone weekendy.


Lotniska, gdzie wylądujemy z Wizzairem to głównie Bukareszt, Timisoara, Kluż-Napoka, Targu Mures. Pierwsze miasto to dawny „Paryż Wschodu”, drugie to „Mały Wiedeń” a trzecie i czwarte to główne miasta Transylwanii, kojarzone mocno z mniejszością węgierską w Rumunii (kiedyś ten region był sercem kulturalnym i historycznym Węgier). Najciekawszym miastem naszym zdaniem jest Kluż-Napoka natomiast z Targu Mures jest rzut kamieniem do transylwańskiej – uroczej i mrocznej średniowiecznej Sighishoary.

Oto np. propozycja z Katowic na weekend czwartek – niedziela z wygodnymi przesiadkami pod koniec stycznia za 34 zł

Ponadto wiele podobnych lotów do Klużu szukajcie z Katowic na weekend 2-4 lutego w cenach około 55zł albo z Krakowa (Ryanair do Bergamo) również w dniach 24 – 27 stycznia za około 75zł. Są też połączenia za 71 zł na przedłużony weekend (piątek – wtorek) z Katowic do Bukaresztu (obrazek poniżej)

Lub dla odmiany z Gdańska do Targu-Mures w sercu Transylwanii na weekend 23-26 stycznia za 98 zł (Przy czym na przesiadkę w Dortmundzie będzie tylko 45 minut)

W systemie rezerwacyjnym Wizzara jest dużo tanich możliwości lotu za około 100zł w dwie strony na przedłużony weekend w styczniu i lutym. Jak szukać? Kluczem do sukcesu są poranne wyloty do Luton lub Dortmundu z kilku polskich miast i stamtąd do Rumunii (Łódź, Katowice, Gdańsk, Kraków)

Podane ceny to oczywiście opcje z członkostwem w klubie Discount Club Wizzair oraz przy płatności kartą Citybank Wizzair. Pomocy w tej sprawie szukajcie na Allegro

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Wizzair - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach