Home Blog Branża turystyczna Reklamy Oficjalna prezentacja miast i stadionów na EURO 2012. Polskie chyba lepsze, co?

Oficjalna prezentacja miast i stadionów na EURO 2012. Polskie chyba lepsze, co?

Autor: Wędrowne Motyle | piątek, 13.04.12 | 0 komentarzy

reklama euro2012

Prezentacja 8 miast na EURO gotowa. Od kilkunastu tygodni w Internecie można oglądać i oceniać (zbiorczo lub każdy z osobna) osiem filmików, obrandowanych w szaty UEFA, które reklamują polskie i ukraińskie miasta na EURO2012. Taka prezentacja właściwie ma wymiar prestiżowy i reklamowy a skierowana jest raczej do tych turystów, którzy chcą podróżować za duchem i klimatem piłkarskim, bo wiadomo, biletów raczej na mecze już nie ma.


Krótka i zwięzła kampania pokazuje nasze miasta chyba ciekawiej, ale wynika to dlatego, że kładzie nacisk na zabytkową tkankę naszych miast. Pokazuje starówki z lotu ptaka, zabytki i pomniki. Ukraińskie miasta wypadają tu słabiej – głównie Charków i Donieck, gdzie zdjęcia są naszym zdaniem jakby mniej spektakularne. NAwet co do pięknego Lwowa mamy wątpliwości, że mało tu Starego Miasta.

Oczywiście, jak to bywa często wśród internautów Youtube, pojawiły się w komentarzach mniej lub bardziej udane żarty. Te udane – że mamy tu prezentację trzech miast ukraińskich, trzech polskich i… dwóch niemieckich. Mniej udane żarty dotyczą niechlubnych kart historii.

I tak dla porównania, zapewne z tych samych zdjeć zrobiona, telewizyjna prezentacja na potrzeby transmisji ceremonii losowania

Enhanced by Zemanta

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Reklamy - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi: , ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach