Jak tanio podróżować po świecie? PORADY Przed podróżą Chorwacja poradnik Top 10 najpiękniejszych plaż w Chorwacji. Ważne info dla tych, co lubią się wylegiwać ;) Strona 2

Top 10 najpiękniejszych plaż w Chorwacji. Ważne info dla tych, co lubią się wylegiwać ;)

[section_title title=Złoty Róg]


RAJSKA PLAŻA –   znajduje się w miejscowości Lopar na wyspie Rab. To idealna plaża dla osób odpoczywających z  dziećmi, ponieważ ma płytkie dno, a poza tym jest dość szeroka, co sprawia, że nie odczuwa się tutaj tak bardzo tłoku nawet w szczycie sezonu. Swoją nazwę zawdzięcza wspaniałemu malowniczemu położeniu u stóp gór.

plaża lopar
Fot. David Bailey MBE / flickr.com

← POPRZEDNIE 2/10 NASTĘPNE →

Ilość komentarzy: 5 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Chorwacja says:

  Chorwacja to mój ulubiony kraj!!!

 • Paweł says:

  Złoty róg … Miejsce piękne ,szkoda tylko że jest tam tak brudno…

 • wiaterek says:

  Zgadzam się z Brela tam są fantastyczne plaże ale też w miejscowości Boska voda tez są urokliwe plaże ,jak ktoś spróbuję kiedyś na plażach z małymi kamyczkami się wylegiwać to już nigdy nie będzie chciał na piaszczystych leżeć ,ja mam ten problem po wyjedzie do Breli nie mam już ochoty nad polskie morze jechać wole już polskie góry(zakopane)

 • Bogdan says:

  To ściema. Jakie piękne plaże? Chyba nie widzieliście plaż nad Bałtykiem a szczególnie w Kołobrzegu. Byłem w Medulin i Pula – plaże tam to p o r a ż k a.

 • pm says:

  Brak plaży w Baśce(Krk) dyskwalifikuje całe to zestawienie.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI