Blog Wideo Vlogi podróżnicze Tak jest w Norwegii, jak nie pada deszcz: Białe noce,nasz domek, fiordy i Preikestolen

Tak jest w Norwegii, jak nie pada deszcz: Białe noce,nasz domek, fiordy i Preikestolen

Słoneczne Bergen, nasza drewniana chatka w Jornevik, okolice Voss i rejs po fiordach. To i kilka innych rzeczy przeżyliśmy w lipcu w Norwegii.

W najnowszym vlogu, postanowiliśmy skleić wszystkie ujęcia z naszego lipcowego wypadu do Norwegii na 5 dni. Przy okazji spełniliśmy jedno marzenie z naszej „LISTY MARZEŃ” a po drugie zakochaliśmy się w drewnianych domach hytta. A po trzecie – ten wschód słońca na Preikestolen. Będzie niezapomniany.

Materiał wideo związany jest z artykułami na blogu: Hygge, hytta i drewniany dom nad fiordem |  Wschód słońca nad Preikestolen

Subskrybuj Nie przegap naszych nowych filmów, zasubskrybuj nasz kanał na YouTube
Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • ArtyrM says:

    Byłem już w wielu miejscach na świecie lecz w Norwegii jeszcze nie. Plany są by wakacje 2020 spędzić właśnie w Norwegii. Już teraz zaczynamy pomału poznawać ten kraj w teorii i wybierać ciekawe miejsca do naszej mapy 🙂

  • Przemek says:

    Hej, tak się składa, że mniej więcej w podobnym okresie byliśmy na Preikestolen. Najpierw byłem tam sam w dniu moich urodzin w maju. Potem odwiedziła mnie żona, w połowie lipca. Zapraszam do wpisu na ten temat: http://srebrnykompas.pl/preikestolen-najwiekszy-cud-natury-duzo-zdjec/ A przy okazji ciekawostka: czy wiecie, że Norwegowie czytają słowo „fjord” jako „fjur”? Tak:)
    Pozdrowienia.