PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Kody zniżkowe od Airbnb i nasze patenty na tańsze spanie. Albo prawie darmowe

Kody zniżkowe od Airbnb i nasze patenty na tańsze spanie. Albo prawie darmowe

Upalny dzień, nudy i ciężkie powietrze. Podobno w takim stanie ciężko się myśli. Tymczasem dziś wpadliśmy na pomysł aby przedstawić Wam dwa sposoby na obniżenie noclegów w Airbrnb. Czasami prawie do zera.

Jeden i drugi sposób wymaga rejestracji nowego konta w serwisie. Trwa to 2 minuty. Aby to zrobić, możecie skorzystać z naszego linka referencyjnego ( z góry dzięki!). Jak już to zrobicie, wróćcie tutaj – wyjaśnimy. Nasi newsletterowicze już znają i korzystają z naszego patentu spory czas 😉

» rejestracja konta w Airbnb i + 137 zł na spanie «

Patent na 'Cofającego się motyla’ [ NIEAKTUALNY 🙁 ]

Uroczyście nadajemy mu nazwę. Jako odkrywcy 🙂 Wielu z Was zapewne ceni Airbnb za to, ze często udostępnia kody promocyjne. Nierzadko zdarza się, że kwoty kodów są dość wysokie a jednocześnie warunki użycia tych kodów nie mają kwoty minimalne. Ale od kwietnia mają. Obecnie stale działającym kodem jest ten, który uzyskujemy po rejestracji w serwisie i obniża nam nocleg o 77 zł. Ale tylko przy rezerwacji powyżej 245 zł. Uwaga, jest patent, jak to obejść. Sposób jest przetestowany na razie na kilku kontach, więc może się zdarzyć, że komuś nie zadziała.

Po pierwsze – używamy przeglądarki chrome, po drugie zakładamy nowe konto na airbnb (a jeśli już mamy to na jakiś inny e-mail). Po trzecie szukamy jakiegoś noclegu fajnego, w mieście, gdzie noclegi nie są super drogie (proponujemy np. Porto, Pragę czy np. Budapeszt). My wzięliśmy Budapeszt.
Jak uzyskać prawie darmowy nocleg?
Jeśli jesteście już zarejestrowani na nowym koncie – poszukajcie jakiegoś noclegu w okolicach 90-100 zł. W Budapeszcie znaleźliśmy taki – i to całe mieszkanie w centrum. Dobrze. Teraz działamy. Jedna noc – nie wystarczy. Kwota jest za mała, dwie też, no to może trzy. Przy trzech nocach kwota rezerwacji przekracza 245 zł, więc kupon, który automatycznie Wam się załaduje – zadziała.
No dobrze, ale nam zależy na jednej nocy tylko i to darmowej. W tej chwili cofnijcie na przeglądarce chrome stronę do poziomu dwóch noclegów lub przeedytujcie kalendarz to po cofnięciu z 3 nocy na 2 noce. Potem drugi raz to samo z 2 nocy na 1 noc i co… kupon zadziała! Nawet przy jednym noclegu. W ten sposób śpimy w Budapeszcie za 4 zł. Rezerwacja przechodzi. O podejrzenia hosta raczej nie ma co się martwić, gdyż wszystko rozlicza Airbnb.

airbnbpatentmotylowy

Uwaga! Osoby, które mają na swoim koncie zgromadzone jakieś środki Airbnb (np. z polecenia swoim znajomym) mogą zastosować tą metodę, ale wtedy ściągnie im z konta większą kwotę niż 79 zł. Po prostu Wasz kod będzie większy i warto ten „myk” zastosować przy dłuższym pobycie. Np. zmienić daty w edycji z 7 nocy do 4 nocy.

Jeśli oprócz naszych wpisów, relacji i promocji chcecie otrzymywać taki triki, jako pierwsi. Dopiszcie się do naszego newslettera!

Patent na 'Cztery Motyle’

Drugi sposób jest dużo dłużej znany i przez nas promowany już jakiś czas. Jest alternatywą do tego powyższego, na wypadek jakby jakimś cudem Wam nie zadziałał albo się skończył. Warunek jest jeden – podróżujecie w parze. Albo najlepiej w dwie pary (4 osoby). Nie ważne jaka przeglądarka, nie ważne kiedy. Przyda się Wam tylko kalkulator. Może za darmo się nie da, ale zaoszczędzacie na długim weekendzie.

Skupmy się znów na tym Budapeszcie. Jedzie sobie para na weekend. A najlepiej dwie pary zaprzyjaźnione. Adam, Kasia, Tomek, Basia. Jedna osoba (Tomek) zakłada najpierw nowe konto Airbnb.  i już ma 77 zł na koncie. Następnie używa na swoim koncie Airbnb opcji „zaproś znajomych” zwanej oficjalnie „podaruj środki” 😀

podarujsrodkinapodroze

No i Tomek przekazuje tego linka Basi. Basia się rejestruje i uzyskuje 77 zł. Basia robi to samo wobec Kasi. Kasia się rejestruje i przekazuje link Adamowi. To samo. Cała czwórka ma już 4 x 79 zł czyli 316 zł na noclegi.

Ten sposób, przy wyjeździe tylko jednej pary pozwoli zaoszczędzić 256 zł. Ale przy takim przedłużonym weekendzie. Ponieważ przy pierwszym wyjeździe dwie noce zarezerwuje Tomek, dwie Basia (opcja tanich mieszkań) albo jedną Tomek i jedną Basia (opcja droższych mieszkań) a potem z kodu Basi następnym razem Tomek założy nowe konto i znów będzie mieć 77 zł.

Powiedzmy, że podczas wyjazdu do Budapesztu Tomek i Basia fundują pobyt. Za jakiś czas ekipa pojedzie do Pragi i wtedy 154 zł zafunduje Adam i Kasia.
Pamiętajcie, by w takim przypadku rezerwację noclegów robić jeden po drugim. No bo przecież jedna osoba rezerwuje z piątku na sobotę. To od razu potem druga powinna zarezerwować z soboty na niedzielę. Jak chcecie możecie potem wysłać gospodarzowi maila, że tak przyjeżdżacie. Mu to nie sprawia różnicy.

Zarejestruj się w Airbnb i wypróbuj nasze sposoby! Póki działają! Jeśli jakimś cudem nie masz ochoty rejestrować się z naszego linka – trudno. Skorzystaj z linka normalnego 🙂 Powodzenia!

chcesznowocacairbnb

Ilość komentarzy: 11 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Aga says:

  Czy ktos wie czy ten trick jeszcze dziala w 2018?

 • Łukasz says:

  No właśnie, w żadnym miejscu ten kod się nie pojawia, nawet gdy rezerwacja przekroczy 300 zł. Ratujcie, motyle!

 • Ania says:

  A czy weryfikacja konta jest konieczna, by uzyskać zniżkę? Mi za rejestrację przyznało 90 zł, ale po tym jak wybrałam pokój kod nie aktywował się… co robić :)?

 • Anna says:

  Po kliknięciu w Wasz link pojawia się błąd 404 🙁

 • Dorota says:

  Dzięki za „cofającego się motyla”;). Bukareszt,Sofię i Belgrad zrobiliśmy w sumie za 30 zł;) Na pewno jeszcze skorzystamy z tej opcji przy spontanicznych wyprawach. Zastanawiam się tylko kiedy wpłyną mi na konto zniżki z polecenia po już odbytych podróżach? Mija tydzień od zakończonych podróży a środki nie wpłynęły;(. Po jakim czasie Wam udostępnili środki z polecenia?

  • Wędrowne Motyle says:

   No to super! 🙂
   Środki z polecenia wpadną Wam, jeśli osoba, której poleciliście rejestrację w Airbnb (ale z dobrego, specjalnego linku!) zakończy swoją podróż i zapłąci
   Jeśli chodzi o nasze polecenie to niestety własnie przez pół roku link był zły. Jednego znaczka brakowało 🙁 – życzliwy czytelnik nam na to zwrócił uwagę i ani my, ani chyba osoby, które się rejestrowały od nas nie dostaną bonusu na start

  • Dorota says:

   No niestety z Waszego linku nie dostałam zniżki i musiałam polecić sobie airbnb na drugiego e-maila i wtedy zniżka wpadła. A szkoda bo kaska by Wam wpadła;). Podobno jeśli chodzi o promocję z Compathy to można pisać zażalenie do airbnb i w ramach rekompensaty wysyłają indywidualne kody.

  • Wędrowne Motyle says:

   Co do naszego linku – trudno się mówi, no 🙁
   Innym razem

 • sebjag says:

  Patent na cofającego się motyla stosowałem dwa lata temu jak zakładałem konto na airbnb i nie było żadnego problemu.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI