Blog Wideo Mało znana dolina na DOLNYM ŚLĄSKU – Podróż dookoła Polski e09 [WIDEO]

Mało znana dolina na DOLNYM ŚLĄSKU – Podróż dookoła Polski e09 [WIDEO]

No to dotarliśmy na Dolny Śląsk. I… koniec 😉 Koniec naszej Samochodowej Podróży Dookoła Polski. Koniec pięknej przygody, koniec niekończącego się tańca z pięknymi chwilami. Ta podróż była też na przekór nieco. Na przekór temu wszystkiemu, co zatrutą nicią delikatnie oplotło świat.

Pomyśleliśmy, że ruszymy w Polskę ale w taki sposób, by czuć że mamy ze sobą cały świat. Że gdy rozłożymy ręce szeroko to sięgamy od falujących gór, po morskie klify, od prastarych puszcz po złote bagna i rozlewiska. Że tam gdzie nie ma ludzi, wcale nie trzeba się nudzić, gdy ma się siebie nawzajem. Że jeśli choć 1/4 naszych przeżyć przekażemy Wam wszystkim, to uda nam się przekonać, że da się Polskę odkrywać nieco inaczej. Jeśli powiemy, że ta podróż była spełnieniem marzeń, to nie wszyscy w to uwierzą. I być może mają rację.

Bo ta podróż nie była spełnieniem marzeń. Wtedy. Zobaczyliśmy 60 krajów na świecie, marzyliśmy o Yellowstone o Himalajach. Świat skurczył się… Więc ona spełnieniem marzeń stała się wtedy, gdy… wróciliśmy z niej.

Subskrybuj Nie przegap naszych nowych filmów, zasubskrybuj nasz kanał na YouTube
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *